2366
Bauwerk Boen, UAB
GLAISTYTOJAI/RŪŠIUOTOJAI

Darbo pobūdis:
·      Defektų glaistymas;
·      Gaminamos produkcijos kokybės tikrinimas ir rūšiavimas;
·      Darbas 3 pamainų grafiku (šeštadieniai, sekmadieniai laisvi).

Reikalavimai darbuotojui:
·      Panašaus darbo patirtis (būtų privalumas);
·      Atsakingumas;
·      Noras dirbti ir tobulėti;
·      Galimybė atvykti į darbą savo transportu;
Neturintys patirties apmokomi.

Įmonė siūlo:
·      Stabilų atlyginimą su perspektyva augti;
·      Galimybę tobulėti ir daryti karjerą;
·      Galimybę dalyvauti įmonės veiklos gerinimo procese;
·      Pagarba ir įsitraukimo kultūra paremtą bendravimą.

Atlyginimas:
·      Sutartinis atlyginimas (neatskaičius mokesčių) 1529 - 1881€/mėn.;
·      Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją;
·      Darbo užmokestis priklauso nuo išlaikytos kategorijos lygio;
·      Papildomai apmokamas naktinis darbas aukštesniu nei valstybės nustatytu tarifu;
·      Viršvalandinis darbas apmokamas valstybės nustatyta tvarka.
·      Į darbą vežame autobusais

Pasiteirauti galima telefonu +370 626 07850
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 1529 - 1881

Место работы

    Elektrėnai, Vilniaus apskritis, Литва

Тип работы

  • Полный рабочий день со сменами
Контактное лицо
Brigita .
UAB "Bauwerk Boen" įsikūrusi Elektrėnuose - apie 50 km nuo Vilniaus ir Kauno.
Tai virš 25 metus sėkmingai dirbanti tarptautinė, didžiausia Europoje parketo gamybos įmonė, gaminanti aukščiausios kokybės grindis namams ir sporto salėms. Pagarba ir dinamiškumas - tai vertybės, kuriomis mes gyvename ir kurios padeda mums siekti ambicingų tikslų.
Šiuo metu įmonėje dirba 900 atsakingų ir iššūkių nebijančių darbuotojų.

Вебсайт компанииhttps://boen.com/lt-lt/

Похожие объявления о вакансиях

Aplinkos apsaugos specialistas (nuolatinei priežiūrai)
Biosistema, UAB
Vilnius
€ 1700 – 2500
Срок: 2024.07.11
TRANSPORTO VADYBININKAS (-Ė)
Elektrėnai
€ 1800
Срок: 2024.07.13
Vyr. buhalteris (-ė) /buhalteris (-ė)
Jugma, UAB
Vilnius
€ 2200 – 3000
Срок: 2024.07.25
Sandėlininką (-ę) / Prekių išvežiotoją darbui Vilniaus sandėlyje
Sesoma, UAB
Vilnius
€ 1900
Срок: 2024.07.27
MUITINĖS TARPININKO ATSTOVAS (-Ė)
Navi grupė, UAB
Klaipėda
€ 2455 – 4132
Pardavimų vadybininkas (-ė) Kaune
UAB EVA SAT
Kaunas
€ 1501 – 2200