1635
UAB Thinking Organisations
R&D specialistas (-ė)

Prisijunk prie UNLOCK Tests komandos ir padėk vadovams ir įmonėms priimti efektyvius žmonių valdymo ir įdarbinimo sprendimus remiantis moksliniais tyrimais. Ieškome organizuoto R&D specialisto, kuris degtų noru prisidėti prie psichometrinių tyrimų vystymo vardan darbuotojų bei organizacijų augimo.

Pagrindinės atsakomybės:
  • Vystyti ir validuoti psichometrinius vertinimo įrankius padedant R&D komandai.
  • Taikyti kiekybinius tyrimo metodus gilinantis į skirtingus vertinimo įrankius.
  • Užtikrinti strateginių sprendimų veiksmingą įgyvendinimą UNLOCK Tests platformoje.
Reikalavimai:
  • Bakalauro laipsnis psichologijos, vadybos, matematikos, ekonomikos arba susijusiose srityse.
  • Puikūs anglų kalbos įgūdžiai.
  • Kritinis ir analitinis mąstymas.
  • Statistinių analizės metodų supratimas ir taikymas.
  • Gebėjimas organizuoti ir kontroliuoti projektų eigą, išsiskirti prioritetus.
  • Įsipareigojimas kruopščiai, tiksliai užbaigti projektus.
Mes siūlome:
  • Inovatyvią darbo aplinką, kurioje vertinama atvirumas, pažanga ir kokybė.
  • Pokyčiams atvirą, palaikantį ir skatinantį tobulėti vadovavimą bei jaukią komandą.
  • Lankstumą dirbti iki 90% nuotoliniu būdu (nuotoliniame biure) iš bet kurios pasaulio vietos.
  • Galimybes derinti darbą su studijomis.
  • Galimybes asmeniniam ir profesiniam augimui.
  • Galimybes prisidėti prie organizacijų sėkmės ir jų žmonių augimo.
  • Konkurencingą atlyginimą nuo 2000 iki 3000 EUR bruto per mėnesį, priklausomai nuo kompetencijos ir vystomų projektų bei papildomas galimybes užsidirbti priklausomai nuo projektų.
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 2000 - 3000

Место работы

    Kaunas, Kauno apskritis, Литва
  • Возможность удалённой работы

Тип работы

  • Полный рабочий день
  • Гибкий график
Контактное лицо
HR Aiste
Thinking Organizations žmonių valdymo tyrimų, konsultacijų ir mokymų kompanija.

Похожие объявления о вакансиях

Edukacinių projektų vadovas (-ė)
Manpower Lit, UAB
Vilnius
€ 2300 – 2800
Срок: 2024.07.19
Execution Specialist
Emplonet, UAB
Kaunas
€ 3300 – 5000
Срок: 2024.07.11
Audit Specialist
EY
Kaunas
€ 1800 – 1900
Срок: 2024.07.26
Business Data Analyst
Eleving Group
Vilnius
€ 2200 – 3200
Срок: 2024.07.10
Business Analyst
Tietoevry Tech Services Lithuania, UAB
Vilnius
€ 3200 – 4000