65
Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikos
SKAITMENINIŲ TECHNOLOGIJŲ INŽINIERIUS (-Ė)

Mums reikalingas

Valstybinis patologijos centras, VšĮ Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų filialas, IEŠKO SKAITMENINIŲ TECHNOLOGIJŲ INŽINIERIAUS (-ĖS)

Darbo pobūdis

• Organizuoti Valstybinio patologijos centro laboratorinės įrangos instaliavimą, techninę priežiūrą, diagnostiką ir remontą
• Operatyviai šalinti laboratorinės įrangos gedimus bei veiklos sutrikimus (pagal turimą kompetenciją)
• Tvarkyti techninę dokumentaciją
• Dalyvauti laboratorinės įrangos viešųjų pirkimų procedūrose

Reikalavimai

  • Aukštesnysis arba aukštasis techninis išsilavinimas (gali būti paskutinio kurso studentas (-ė)) ;
  • Darbo patirtis panašioje srityje (privalumas);
  • Sėkminga darbų planavimo, organizavimo ir koordinavimo patirtis, puikūs bendravimo ir darbo komandoje gebėjimai.

Siūlome

Įdomų, atsakingą ir prasmingą darbą draugiškame kolektyve

Laukiame Tavo gyvenimo aprašymo cv@vpc.lt
Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2000

Papildoma informacija: Darbo užmokestį nuo 2000 Eur bruto ir priedus už darbo rezultatus

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    P. Baublio g. 5

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
VPC Administratorius
VšĮ Vilniaus universiteto ligoninė (VUL) Santaros klinikos yra viena didžiausių Lietuvos ligoninių, teikiančių aukščiausio lygio specializuotas asmens sveikatos priežiūros paslaugas bei vykdančių nuolatinį pedagoginį bei mokslinį tiriamąjį darbą.VUL Santaros klinikose būtinąją ir planinę pagalbą teikia aukščiausios kvalifikacijos gydytojai ir slaugytojos, konsultacijų poliklinikoje konsultuoja bei tolimesniam gydymui siunčia patyrę antro ir trečio lygio specialistai-konsultantai. VUL Santaros klinikų Informatikos ir plėtros centras plečia savo veiklą ir kviečia prisijungti prie profesiona...