91
INTERJERO DIZAINERIS (-Ė)
Kesko Senukai Lithuania, UAB

Darbo pobūdis:

  • kambarių (vonios, virtuvės, miegamojo, svetainės ir kt.) interjero projektavimas, vizualizacijų rengimas;
  • apšvietimo ir santechnikos mazgų plano projektavimas ir pateikimas;
  • klientų konsultavimas interjero dizaino klausimais;
  • informacijos teikimas apie parduodamų apdailos prekių asortimentą ir papildomų paslaugų teikimą;
  • specialių užsakymų formavimas ir sklandaus jų vykdymo organizavimas.

Reikalavimai darbuotojui:

  • darbo patirtis su SketchUp, Photoshop, CorelDraw, Cad Decor ar AutoCAD programomis;
  • organizuotumas, komunikabilumas, orientacija į klientą;
  • išsilavinimas interjero dizaino srityje (privalumas), gali būti paskutinių kursų studentas (-ė);
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas (privalumas).

Mes Jums siūlome:

  • sąžiningą ir konkurencingą atlyginimą bei priedus už pasiektus rezultatus;
  • nuolatinius mokymus, kvalifikacijos kėlimą ir karjeros perspektyvas;
  • nelaimingų atsitikimų ir sveikatos draudimus;
  • patrauklias nuolaidas bei pasiūlymus, perkant Kesko Senukų ir partnerių parduotuvėse;
  • komfortiškas darbo sąlygas, draugišką atmosferą ir visada pasiruošusį Tau padėti kolektyvą bei palaikančius vadovus!
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1340 - 3000

Papildoma informacija: darbo užmokestis yra derybų klausimas, priklausantis nuo kandidato darbo patirties ir lūkesčių. Atlyginimą sudaro fiksuota dalis ir priedai, priklausantys nuo pardavimų rezultatų.

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva
    Draugystės g. 8C

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Edita R.
+37068519467

UAB „Kesko Senukai Lithuania“ – ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Baltijos šalyse pirmaujanti kompanija, užsiimanti mažmenine ir didmenine prekyba.

Daugiau nei 25 metus gyvuojančioje, visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose veikiančioje įmonėje dirba daugiau nei 3000 profesionalų, siūlančių platų statybos, remonto ir buities prekių pasirinkimą.

Kviečiame prisijungti prie šiuolaikiškos, patikimos ir stabilios tarptautinės kompanijos.

Kandidatuodamas į šią darbo vietą, sutinkate, kad UAB „Kesko Senukai Lithuania“ (įmonės kodas 234376520, adresas: Islandijos pl. 32 B, Kaunas, el. pašto adresas: info@keskosenukai.lt) gaus ir tvarkys Jūsų vardą, pavardę, telefono nr., el. pašto adresą bei kitus šiame portale esančioje anketoje ar atskirai per šį portalą pateiktame gyvenimo aprašyme Jūsų pateiktus asmens duomenis dalyvavimo konkurse (atrankoje) laisvai darbo vietai užimti tikslu. Daugiau informacijos apie Jūsų duomenų tvarkymą pateikiama internetiniu adresu: https://www.keskosenukai.com/assets/Uploads/Policy/Privatumo-politika-LT-EN.pdf

Įmonės tinklalapishttp://www.keskosenukai.com