63
Praktikantas (-ė) finansų skyriuje
Fegda grupė, UAB

Darbo pobūdis

Siūlome praktiką įmonių grupės Finansų skyriuje. Turėsi galimybę susipažinti su vykdoma apskaita, padirbėti su apskaitos programa „Navision Dynamics AX“, bei gauti darbo pasiūlymą po praktikos.

Reikalavimai

  • Studijos ekonomikos, finansų srityje;
  • Noras tobulėti ir domėtis naujovėmis;
  • Kantrybė atliekant užduotis;
  • Gebėjimas mokytis ir priimti kitų pamokas.

Įmonė siūlo

  • Profesionalią, draugišką komandą, kuri padės įveikti kasdieninius iššūkius;
  • Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Lankstų darbo grafiką;
  • Dinamišką, turintį iššūkių darbo pobūdį, kuris leis tobulėti ir drauge su komanda siekti aukščiausių rezultatų;
  • Ir svarbiausia – pasitikėjimą bei laisvę veikti!
Vidutinį šių pareigų darbo užmokestį galite rasti manoalga.lt

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Geologų g. 12, Vilnius
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 Finansų analizė Apskaita

Kalbos

  •  Anglų
Kontaktinis asmuo
Vita Baranauskienė
+37061321376

UAB „Fegda“ įsteigta 1993 m. ir yra viena pirmųjų privačių kelių statybos įmonių Lietuvoje, o „Fegda grupės“ įmonių ištakos siekia 1959 metus. Per šį laikotarpį tapome sėkminga infrastruktūros projektų įgyvendintoja, vienijanti UAB „Fegda“, UAB „Tilsta“ ir UAB „SRP projektas“. Pagrindinės „Fegda grupė“ veiklos sritys: kelių statyba (UAB „Fegda), tiltų statyba (UAB „Tilsta“) ir projektavimas (UAB „SRP projektas).
Augindami verslą ir ieškodami plėtros galimybių liekame ištikimi savo vizijai ir vertybėms - kartu kuriame ateitį šiandien: kartu mes galime daugiau; kuriame ir darome efektyviau; ateitį numatome sparčiau ir reaguojame į besikeičiančius lūkesčius; šiandien mes esame patyrę ir drąsūs.

Įmonės tinklalapishttps://www.tilsta.lt/

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

"Augantys lyderiai" apmokamos praktikos programa Verslo vystymo ir marketingo srityje
Lietuvos geležinkeliai, AB
Vilnius
€ 924 – 924
Galioja iki: 2024.05.04
Komercijos skyriaus asistentė (-as)
Mega Baltic, UAB
Vilnius
€ 1600 – 1900
Galioja iki: 2024.05.05
Projektų administratorius (-ė)
People Link, UAB
Vilnius
€ 1930 – 2500
Galioja iki: 2024.04.26
Gyvybės draudimo konsultantas (-ė) Alytuje
PZU Lietuva gyvybės draudimas
Alytus
€ 1000 – 3000
Modus Asset Management Investment Associate
Modus Group
Vilnius
€ 2600
Second line remote support specialist
StrongPoint, UAB
Vilnius