102
Automobilių elektrikas (-ė) - diagnostikas (-ė)
Moller Auto, UAB

Description

Moller Auto Vilnius (Laisvės pr. 127, Vilnius) ir Moller Auto Savanoriai (Vaduvos g. 3, Vilnius), oficialūs Volkswagen atstovai Lietuvoje, į savo Serviso komandas kviečia prisijungti:

AUTOMOBILIŲ ELEKTRIKĄ (-Ę) - DIAGNOSTIKĄ (-Ę)

Pagrindinės atsakomybės:

  • Greita ir tiksli automobilių diagnostika - gedimų nustatymas
  • Pagalba serviso darbuotojams identifikuojant automobilių gedimus ir juos šalinant

    Reikalavimai kandidatams:

    • Automobilių diagnostikos ir remonto patirtis (ne mažiau kaip 2 metai su autotransportu susijusioje įmonėje)
    • Puikus automobilio sandaros ir elektronikos sistemų išmanymas
    • Puikus pagrindinių elektrinių schemų skaitymas
    • Aukštesnysis/ aukštasis techninis išsilavinimas
    • Atvirumas naujoms technologijoms, noras mokytis
    • Kolegiškumas, iniciatyvumas, atsakingumas, pareigingumas
    • Galiojantis vairuotojo pažymėjimas

    Prisijunk prie Moller Auto komandos! Mes siūlome:

    • Vertingą patirtį dirbant su didžiausiu automobilių prekybos tinklu regione – Moller Auto Baltics
    • Geras darbo sąlygas, aistringą, kvalifikuotą ir labai profesionalią komandą
    • Atlygį, 2000 - 3600 EUR rėžyje (bruto), kuris kiekvieną mėnesį priklauso nuo pasiektų rezultatų
    • Papildomas naudas pagal galiojančią įmonės politiką

    Jei nori tapti tarptautinės kompanijos dalimi ir plėtoti savo karjerą automobilių pramonėje, ši laisva vieta gali būti būtent tai, ko ieškai!

    Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2000 - 3600

    Vietovė

      Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
      Laisvės pr. 127, 06118, Vilnius

    Laikas

    • Visa darbo diena
    Kontaktinis asmuo
    Aušra Zvicevičienė