28
Alliance for Recruitment
Savanoris (-ė)

Darbo aprašymas

Ko ieškome:

  • Tavęs, jei esi empatiškas ir tau rūpi kitų žmonių emocinė sveikata;
  • Tavęs, jei nori prisidėti prie savižudybių Lietuvoje mažinimo;
  • Tavęs, jei nori ištrūkti iš savo burbulo ir suprasti, kaip gyvena jauni žmonės;
  • Tavęs, jei tau atsibodo beprasmiškai leisti laiką “skrolinant”;
  • Tavęs, jei gali skirti 10-15 valandų per mėnesį;
  • Tavęs, jei tau artimos žmogiškumo, lygiavertiškumo ir atsakingumo vertybės
  • Tavęs, jei nori daug duoti, bet dar daugiau gauti.

Reikalavimai

Ką siūlome:

  • Prasmingą veiklą bei savęs pažinimą;
  • Stiprią bendruomenę ir naujus draugus;
  • Pagerintus bendravimo ir klausymosi įgūdžius;
  • Galimybę budėti gyvai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei Skuode arba nuotoliniu būdu iš bet kurios pasaulio vietos;
  • Gyvus ir nuotolinius mokymus bent kartą per mėnesį;

Susidomėjusių laukiame informaciniuose susitikimuose Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje bei nuotoliniu būdu. Registruokitės čia: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfsgWyC9cJlRZy3X-ykRKvYPc9USHHOYw-sNtxtPfcB42liPA/viewform

Po pirmojo informacinio susitikimo pakviesime tave į atranką.

Jei atranką praeisi, priimsime į savanorių parengimo kursus.

Sėkmingai baigęs maždaug 4 mėnesius trunkančius kursus, tapsi emocinės paramos savanoriu ir galėsi pradėti teikti emocinę paramą telefonu ar internetu.

Tikimės, kad pabaigęs mokymus „Jaunimo linijoje“ savanoriausi ne mažiau kaip 180 valandų (t. y., kiek daugiau nei metus).

Jeigu nori tapti plėtros savanoriu, po informacinio susitikimo pakviesime į plėtros savanorių susitikimą ir ten aptarsime, kaip nori prisidėti prie organizacijos veiklos.

Nekantraujame ištarti:”Labas, savanori! Ačiū, kad atėjai!”.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 100

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Laura Puikė
+37069287183

Alliance for Recruitment yra didžiausia personalo paieškos ir atrankos kompanija Lietuvoje pagal sėkmingai įdarbintų kandidatų skaičių, atrankos konsultantų skaičių ir augimo tempą. Esame tiksliai ir greitai dirbanti atrankos ekspertų komanda, turinti patirties skirtingose verslo srityse.

„Jaunimo linija“ – savanoriška organizacija, jau 30 metų jaunimui visą parą teikianti emocinę paramą telefonu ir internetu. Organizacijos komandą sudaro 10 darbuotojų ir 370 savanorių konsultantų. „Jaunimo linija“ yra nevyriausybinė, ne pelno siekianti organizacija, veikianti privačių asmenų, verslo ir valstybės paramos dėka.

„Jaunimo linija“ kviečia į savo komandą valdybos narį/ę naujai 2 metų kadencijai (nuo 2022 m. sausio mėn.)