76
Entafarma, UAB
PROCESŲ EFEKTYVUMO SPECIALISTAS (-Ė)

PROCESŲ EFEKTYVUMO SPECIALISTUI (-EI)

UAB „ENTAFARMA“, sėkmingai veikianti nuo 1993 m., teikianti vaistinių preparatų platinimo, sandėliavimo ir logistikos, perpakavimo ir kt. paslaugas, bei užimanti vieną pirmaujančių pozicijų savo srityje Baltijos šalyse, siūlo darbą:

Papildoma informacija

Darbo pobūdis

  • Tobulinti sandėlio, gamybos ir ofiso procesus vadovaujantis Lean metodais;
  • analizuoti procesus, parodyti kitiems švaistymą ir potencialą bei sudaryti ilgalaikius veiksmų planus, procesų tobulinimui su kitų komandų pagalba;
  • prižiūrėti komandų užduotis ir imtis lyderystės;
  • mokyti kitus tobulinimo metodų;
  • mokėti parengti dokumentaciją.

Reikalavimai

  • patirtis diegiant Lean metodus;
  • mokėjimas dirbti komandoje;
  • domėjimasis Lean metodais ir siekis tobulėti šioje srityje;
  • puikūs bendravimo įgūdžiai;
  • sugebėjimas imtis lyderystės (rodant asmeninį pavyzdį), kai pokyčiai nevyksta laiku;
  • Microsoft 365 programų įgūdžiai.

Siūlome

  • atsakingą, dinamišką ir įdomų darbą šiuolaikiškoje, lojalumą vertinančioje kompanijoje;
  • nuolatinį tobulėjimą ir iššūkius;
  • galimybę mokytis iš Lean mokytojo;
  • visas socialines garantijas.

Motyvacinį laišką ir gyvenimo aprašymą su nuoroda „Procesų efektyvumo specialistas (-ė)“ siųsti iki 2023 m. vasario 23 d.

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2300 - 3600

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Klonėnų vs. 1, 19156 Širvintų r.sav.

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 MS Office MS Teams bendravimo įgūdžiai Lean Komandinis darbas Gebėjimas mokytis lyderystė

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Tautvydas .
+37068720642

Įmonės tinklalapishttp://www.entafarma.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Kūrybinių projektų specialistas
Etours.lt
Vilnius
€ 1700 – 2700
Galioja iki: 2024.05.05
Pardavimų vadybininkas (-ė)
Litmax Trading, UAB
Vilnius
€ 1700 – 3000
Galioja iki: 2024.04.27
Verslo sistemos analitikas (-ė)
City Service, UAB
Vilnius
€ 3000 – 3500
Galioja iki: 2024.05.02
Sistemų analitikas
Alliance for Recruitment
Vilnius
€ 1930 – 2630
Galioja iki: 2024.05.11
Procesų efektyvinimo specialistas (-ė)
People Link, UAB
Vilnius