87
Automatikos inžinierius(-ė)
KN Energies, AB

PAGRINDINĖS ATSAKOMYBĖS:

- Bendrovės automatikos ir matavimo įrangos ilgalaikis ir patikimas veikimo užtikrinimas pagal paskirtį, technines ir metrologines charakteristikas;

- Naujai montuojamų automatikos įrenginių statybos – montavimo darbų priežiūra, įvedimas į eksploataciją ir eksploatavimas;

- Metrologinės teisės aktų reikalavimų vykdymas;

- Dokumentacijos remonto darbams atlikti rengimas.

SIŪLOME:

- Darbą I-V nuo 7:30 iki 16:30;

- Nuo 1900 € bruto siekiantį mėnesinį darbo užmokestį ir kintamąją metinę dalį. Suderėto atlyginimo dydis priklausys nuo atranką laimėjusio kandidato kompetencijos;

- Papildomą sveikatos draudimą, medicinos punkto paslaugas, kitas papildomas finansines ir nefinansines kolektyvinėje sutartyje numatytas naudas;

- Galimybę prisidėti prie Lietuvos energetinę nepriklausomybę užtikrinančios sistemos palaikymo;

- Gyvenantiems ne Klaipėdoje - galimybę pasinaudoti „Paskata talentams" programos galimybėmis (kriterijus atitinkančiam pareiškėjui skiriama iki 2400 Eur paskatos suma).

TIKIMĖS, KAD JŪS:

- Turite automatikos, elektros arba informatikos inžinerijos, arba panašios srities išsilavinimą;

- Turite ne trumpesnę kaip 2 metų darbo gamybinėje įmonėje eksploatuojant elektros įrenginius patirtį;

- Turite AK (iki 1000 V) elektrosaugos kvalifikaciją;

- Turite B kategorijos vairuotojo pažymėjimą;

- Puikiai kalbate ir rašote valstybine kalba, gebate susikalbėti anglų kalba.

Į visus klausimus dėl pareigybės Jums atsakys elektros - automatikos skyriaus vadovas Giedrius Meinorius tel. 8 630 09 975. Kandidatuokite čia arba savo CV, motyvacinį laišką ar LinkedIn profilio adresą iki vasario 12 d. siųskite el. adresu atrankos@kn.lt su nuoroda „Automatikos inžinierius (-ė)“. Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus. Kandidatų į darbuotojus, praktikantus ir kolegialių organų narius asmens duomenų privatumo politiką rasite www.kn.lt puslapyje.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1900

Papildoma informacija: Suderėtas darbo užmokestis priklausus nuo kandidato-laimėtojo kompetencijos. Atsižvelgiant į metinius bendrovės ir asmeninius rezultatus, mokama kintamoji atlygio dalis.

Vietovė

    Klaipėda, Klaipėdos apskritis, Lietuva
    Burių g. 19, 92276, Klaipėda

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Audronė Adomavičienė
8 695 40 787

KN - tarptautinė įmonių grupė, vykdanti naftos produktų ir suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalų operatorės veiklą. Bendrovė eksploatuoja jūrinį naftos terminalą Klaipėdoje, Subačiaus naftos terminalą Panevėžio r., didelės apimties SGD terminalus Lietuvoje ir Brazilijoje bei mažos apimties SGD paskirstymo stotį Lietuvoje. Bendrovė orientuojasi į globalią veiklos plėtrą SGD segmente bei konkurencingą naftos terminalų veiklą Lietuvoje.