75
Verslo investicijos personalui, UAB
VYRIAUSIASIS ADMINISTRACIJOS VADOVAS (-Ė)

UAB „OMG Bubble Tea“ – sparčiai auganti, į tarptautinę plėtrą orientuota įmonė, kuri šiuo metu ieško Vyriausiojo (-ios) Administracijos Vadovo (-ės), ang. Chief Administrative Officer (CAO). Šioje pozicijoje numatytas bendradarbiavimas su Vyriausiąja Veiklos Vadove, ang. Chief Operating Officer (COO). Pagrindinis CAO tikslas – padėti COO užtikrinti greitą ir tvarų verslo augimą, organizuoti su produkcijos gamyba susijusias kasdienes operacijas.

Darbo pobūdis

  • Gamybos proceso sistetemų kūrimas sparčiai augančioje įmonėje;
  • Gamybos procesų ir sutarčių (patalpų, gamybos, pirkimų, logistikos, tiekimo) derinimas ir priežiūra;
  • Įmonės KPI's sukūrimas ir kontrolė / komandos narių funkcijų atlikimo priežiūra;
  • Pagalba parenkant ir prižiūrint tiekimo ir logistikos kanalus;
  • Įmonės vidaus tvarkų kūrimas ir priežiūra;
  • DVS / ERP sistemų diegimo organizavimas ir priežiūra;
  • Dalyvavimas kuriant trumpalaikius ir ilgalaikius įmonės tikslus, jų įgyvendinimo kontrolė;
  • Europinių projektų paieška ir įgyvendinimo užtikrinimas.

Reikalavimai:

  • Turėti darbo patirties tarptautinėse įmonėse (ang. corporate). Puikiai suprasti sisteminio ir struktūruoto darbo privalumus;
  • Kasdieniuose darbuose demonstruoti profesionalumą ir kompetetingumą, savo veržlumu ir pavyzdžiu sutelkti ir įkvėpti komandą ambicingiems tikslams;
  • Būti žingeidžia ir ieškančia iššūkių asmenybe. Pasižymėti sąžingumu, precizišku tvarkingumu, atsakingumu, organizuotumu ir struktūruotumu. Taip pat gebėti vienu metu kokybiškai ir lanksčiai dirbti su keliais dideliais skirtingais projektais;
  • Turėti patirties dirbant įmonės Valdyboje (privalumas).

Mes siūlome:

  • Teisingomis vertybėmis grįstą įmonių grupės kultūrą. Draugišką atmosferą ir didelius tarptautinius projektus;
  • Laisvę kūrybiškumui ir idėjų įgyvendinimui. Pilną savęs realizavimą profesinėje veikloje;
  • Galimybę tiesiogiai prisidėti prie organizacijos veiklos efektyvumo;
  • Puikią kompetentingą komandą;
  • Akcijų optiono galimybę;
  • Darbą įmonės Valdyboje;
  • Darbo užmokestį BRUTO nuo 5000 iki 6700 Eur./mėn. Automobilį ir kuro kompensaciją. Metų pabaigoje skiriamą premiją.

Darbo vieta: Kaunas / Vilnius / Panevėžys

Šios personalo atrankos partneris yra UAB "Verslo investicijos personalui". Siųsdami savo CV ir kandidatuodami sutinkate, kad UAB "Verslo investicijos personalui" ir potencialus darbdavys tvarkytų Jūsų asmens duomenis bei Jūsų duomenys būtų saugomi duomenų bazėje. Jūsų pateikta informacija bus laikoma konfidencialia. Turite teisę bet kada atšaukti sutikimą, keisti ar prašyti ištrinti savo pateiktus duomenis. Daugiau informacijos www.vipconsultants.lt.

Siųskite savo CV per sistemą. Informuosime tik atrinktus kandidatus. Dėkojame už supratingumą.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 5000 - 6700

Papildoma informacija: Automobilis ir kuro kompensacija. Premija metų pabaigoje.

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena
  • Lankstus grafikas
Kontaktinis asmuo
Violeta Bagdonaitė
+370 612 51864

UAB „OMG Bubble Tea“ – sparčiai auganti, į tarptautinę plėtrą orientuota įmonė, kuri šiuo metu ieško Vyriausiojo (-ios) Administracijos Vadovo (-ės), ang. Chief Administrative Officer (CAO).

Šios personalo atrankos partnerė - UAB „Verslo investicijos personalui“ (VIP) - profesionali personalo atrankos agentūra, veikianti nuo 1999. Teikiame profesionalias personalo paieškos, vertinimo ir atrankos paslaugas, konsultuojame personalo poreikio ir valdymo klausimais.

Įmonės tinklalapishttp://www.vipconsultants.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

COMPANY MANAGER IN LITHUANIA
CV-Online client
Vilnius
€ 3500 – 5000
Galioja iki: 2024.04.25
General Manager
Alliance for Recruitment
Vilnius
€ 5785 – 6612
Galioja iki: 2024.04.22
Strategijos koordinavimo vadovas (-ė)
Lietuvos geležinkeliai, AB
Vilnius
€ 2880 – 4320
Galioja iki: 2024.05.03
Komercijos direktorius (-ė)
CV-Online klientas
Kaunas
€ 5500 – 6500
Galioja iki: 2024.04.20
Direktorius
Vilnius
€ 6000 – 6500