119
Vilniaus atliekų sistemos administratorius, Savivaldybės įmonė
Skolų valdymo specialistas (-ė)

Mes – SĮ „Vilniaus atliekų sistemos administratorius“.

Rūpinamės švaria sostinės aplinka ir administruojame miesto komunalinių atliekų tvarkymo sistemą, vykdome šios paslaugos kokybės kontrolę, teikiame informaciją miestiečiams ir institucijoms. Pagal aptarnaujamų klientų ir valdomos sistemos mastą esame viena didžiausių viešojo sektoriaus įmonių Vilniaus mieste.
Norite prisidėti prie atliekų tvarkymo kultūros ir švarios aplinkos Vilniaus mieste kūrimo?
Tapkite mūsų ambicingos ir veržlios komandos nariu. Kartu nuveiksime daug prasmingų darbų!

Prie komandos kviečiame prisijungti Skolų valdymo specialistą (-ę)

Darbo pobūdis:

  • Ikiteisminis rinkliavos mokėtojų skolų išieškojimo organizavimas;
  • Ikiteisminis rinkliavos mokėtojų skolų administravimas (skolininkų sąrašų formavimas, skolų priminimų rengimas, siuntimas, duomenų analizė);
  • Administruoti duomenis Lietuvos teismų el. paslaugų portale (EPP);
  • Bendradarbiavimas su antstoliais, notarais, skolų išieškojimo paslaugas teikiančiomis įmonėmis;
  • Kreipinių dėl skolų nagrinėjimas, atsakymų rengimas bei pateikimas;
  • Ataskaitų rengimas.

Reikalavimai kandidatams:

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Ne mažesnė nei 1 metų darbo su skolų išieškojimu patirtis;
  • Gebėti sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu, išmanyti dokumentų rengimą ir tvarkymą reglamentuojančius teisės aktus;
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai MS Office programų paketu (ypač MS Excel);
  • Mokėti valdyti, kaupti, sisteminti, apibendrinti informaciją, rengti išvadas.

Mes siūlome:

  • Įdomius projektus, naudingą patirtį, mokymus bei tobulėjimą kartu;
  • Galimybę realizuoti idėjas, kuriant ir inicijuojant pokyčius;
  • Profesionalų, motyvuotą ir draugišką kolektyvą;
  • Konkurencingą, darbo rezultatus ir kompetenciją atitinkantį, atlyginimą;
  • Papildomos naudos darbuotojams: papildomas sveikatos draudimas, atvykimo į darbą kompensavimas, mokymai, medicininė profilaktinė darbuotojų patikra.

Apie tai, kaip mes renkame, naudojame ir saugome informaciją apie savo kandidatus į darbuotojus galite rasti informaciniame pranešime kandidatams į VASA darbuotojus: bit.ly/3riQWu3
Apie SĮ „Vilniaus atliekų sistemos administratorius“ – http://vasa.lt

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1900 - 2000

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Laisvės pr. 10, Vilnius

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Inga Alimovienė

Vilniaus miesto savivaldybės įmonė „Vilniaus atliekų sistemos administratorius“ rūpinasi švaria sostinės aplinka. Mes administruojame miesto komunalinių atliekų tvarkymo sistemą, vykdome šios paslaugos kokybės kontrolę, teikiame informaciją miestiečiams ir institucijoms. Pagal aptarnaujamų klientų ir valdomos sistemos mastą esame viena didžiausių viešojo sektoriaus įmonių Vilniaus mieste.

Įmonės tinklalapishttp://vasa.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Kūrybinių projektų specialistas
Etours.lt
Vilnius
€ 1700 – 2700
Galioja iki: 2024.05.05
Pardavimų vadybininkas (-ė)
Litmax Trading, UAB
Vilnius
€ 1700 – 3000
Galioja iki: 2024.04.27
Verslo sistemos analitikas (-ė)
City Service, UAB
Vilnius
€ 3000 – 3500
Galioja iki: 2024.05.02
Sistemų analitikas
Alliance for Recruitment
Vilnius
€ 1930 – 2630
Galioja iki: 2024.05.11
Procesų efektyvinimo specialistas (-ė)
People Link, UAB
Vilnius