28
PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)
Tetas, UAB
Tetas, UAB
Tetas, UAB

Tetas, UAB

DARBO POBŪDIS:

• projektavimo veiklos projekto vadovo pareigų atlikimas pagal Statybos techninius reglamentus ir įmonės vidaus tvarkų reikalavimus;
• projektavimo komandos darbų organizavimas bei kontrolė.

REIKALAVIMAI:

• aukštasis išsilavinimas (pageidautina – elektros energetikos ar statybos inžinerijos sričių);
• projekto vadovo atestatas ypatingiesiems statiniams;
• puikūs įgūdžiai dirbant kompiuteriu (Excel, AutoCAD);
• B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
• būtini organizaciniai, komandinio darbo, bendravimo, laiko ir finansų planavimo įgūdžiai, gebėjimas priimti sprendimus.

KANDIDATUI SIŪLOME:

• galimybę dalį darbo laiko dirbti iš namų;
• įdomų, dinamišką ir atsakingą darbą bei galimybę įgyvendinti unikalius, iššūkių nestokojančius strateginės reikšmės projektus;
• naujas kompetencijas dirbant su tikrais savo srities ekspertais;
• profesinį tobulėjimą – turėsi galimybę dalyvauti mokymuose;
• Bendrovės organizuojamus renginius ir kitas iniciatyvas;
• draudimą nuo nelaimingų atsitikimų (24/7), nes darbuotojo sauga ir sveikata – mums prioritetas Nr. 1!

• darbo vieta – Kaunas (ne mažiau kaip 3 d. d. Kaune, likusį laiką galima dirbti nuotoliu).
• projektai – transformatorinės pastotės, skirstyklos, saulės elektrinių parkai, alternatyvi energetika.

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime kandidatus, patekusius į kitą atrankos etapą.

Pateikdami gyvenimo aprašymą ir/arba kitus dokumentus įmonei, jūs sutinkate, jog įmonė naudos ir tvarkys jūsų duomenis atrankos tikslais. Su išsamia informacija apie asmens duomenų tvarkymą galite susipažinti Privatumo pranešime: www.epsog.lt/lt/apie-mus/privatumas-1.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 3700 - 3900

Papildoma informacija: Taip pat numatoma kintama atlygio dalis ir/ar priedai, atsižvelgiant į skyriaus darbo rezultatus bei nustatytus rodiklius, kurie yra nustatomi darbo sutartyje ir/ar kitame darbdavio vidaus dokumente.

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 AutoCAD MS Office

Kalbos

  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Aušra Enzi
+370 61685960

Įmonės tinklalapishttp://www.tetas.lt