550
Pylėjas (-a)
Klaipėdos nafta, AB

PAGRINDINĖS ATSAKOMYBĖS:

Parengti geležinkelio vagonus - cisternas naftos produktų išpylimui/įpylimui;

Stebėti naftos produktų išpylimo/įpylimo procesą bei užkirsti kelią avarinėms situacijoms.

REIKALAVIMAI:

Gera fizinė sveikata;

Atsakingumas, sąžiningumas, darbštumas, ištvermingumas.

PRIVALUMAI:

Techninis išsilavinimas;

Geležinkelio / autocisternų krovos proceso aptarnavimo darbo patirtis;

Naftos ir naftos produktų savybių išmanymas.

MES SIŪLOME:

Darbą pamainomis;

Kol kas terminuotą darbo sutartį iki 2023 m. liepos 31 d. su galimybe tapti neterminuota;

917 € bruto mėnesinį darbo užmokestį plius vienetinį atlygį už aptarnautas geležinkelio cisternas (500-900 EUR), taip pat kintamąją metinę dalį;

Galimybę prisijungti prie bendrovės, siekiančios padėti klientams išlaikyti konkurencinį pranašumą ir pereiti prie tvaresnių energijos rūšių bei tiesiogiai prie to prisidėti;

Profesinio augimo galimybes;

Papildomas naudas - sveikatos draudimą, kitas finansines ir nefinansines kolektyvinėje sutartyje numatytas naudas.

CV laukiame iki sausio 4 d. (kandidatuokite per Teamtailor arba siųskite el. adresu atrankos@kn.lt su nuoroda „Pylėjas (-ė)“ ). Konfidencialumą garantuojame. Kandidatų į darbuotojus, praktikantus, kolegialių organų narius asmens duomenų privatumo politiką rasite www.kn.lt puslapyje.

Ūkio priežiūros vadybininkas (-ė)
Klaipėda
€ 1700 – 1800
Galioja iki: 2023.02.23
Rinkos analitikas (-ė)
Lietuva
€ 2700
Galioja iki: 2023.02.17
Vyr. krovos vadovas (-ė) - ugniagesys (-ė)
Kupiškis
€ 1400
Galioja iki: 2023.02.25
Terminalo eksploatacijos vadovo pavaduotojas (-a)
Klaipėda
€ 4500
Galioja iki: 2023.02.09
Klaipėda
€ 917
Galioja iki: 2023.02.15
Vyr. pirkimų vadybininkas (-ė)
Lietuva
€ 2750