459
Vairuotojas - traktorininkas (-ė)
Ecoservice, UAB

Vairuotojas - traktorininkas (-ė) Ecoservice, UAB

Darbo pobūdis

Siūlome darbą vairuotojui - traktorininkui Klaipėdos mieste.
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos!
Kokybiškas ir savalaikis teritorijų priežiūros darbų atlikimas naudojant teritorijų priežiūros įrangą;
Kelkraščių, šaligatvių, takų, autobusų stotelių, automobilių stovėjimo aikštelių, parkų, skverų priežiūra.
Darbo grafikas: nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 07.00 val. iki 16.00 val.
Daugiau informacijos telefonu 8-615-46422.

Įmonė siūlo

Sąžiningą ir konkurencingą atlyginimą nuo 950-1400 Eur "į rankas" priklausomai nuo turimų įgūdžių su galimybę užsidirbti papildomai, nes darbo užmokestis priklauso nuo asmeninių darbo rezultatų;
Laiku mokamą atlyginimą, stabilų, ilgalaikį darbą ir visas socialines garantijas;
150 Eur premiją "į rankas" už rekomenduotą draugą;
Papildomas atostogų dienas;
Patogią ir šiuolaikišką darbo aprangą bei avalynę;
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visame pasaulyje 24/7;
Dovanojame dovanas švenčių proga, skiriame premijas ypatingų progų metu.

Reikalavimai darbuotojui

Traktorininko pažymėjimas (TR1, SM);
Supratimas apie technikos priežiūrą;
Darbštumas, atsakingumas, orientacija į rezultatą;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas-privalumas.

"Lemon Gym" sporto klubo koordinatorius (-ė) Ateities g. 31b
IMPULS
Vilnius
€ 5.5
Galioja iki: 2023.02.03
Jaunesnysis teisininkas (-ė)
ALTIMUS-TECH Sp. z o. o. Lietuvos filialas
Vilnius
€ 2100 – 2500
Galioja iki: 2023.02.26
SPECIALISTAS (-Ė)
Regitra, VĮ
Vilnius
€ 1700 – 2100
Galioja iki: 2023.02.17
BUHALTERIS(-Ė) DIRBANTIS SU SKOLININKAIS
CV-Online klientas
Vilnius
€ 1750
Galioja iki: 2023.02.18
Personalo vadybininkas (-ė)
Vilnius
€ 2400 – 2900
Galioja iki: 2023.02.25
Duomenų skyriaus specialistė (-as)
UAB GG Group Media