242
JAUNESNIOJI (-YSIS) ELEKTROS INŽINIERĖ (-IUS)
Ignitis grupė
JAUNESNIOJI (-YSIS) ELEKTROS INŽINIERĖ (-IUS)
Ignitis grupė
JAUNESNIOJI (-YSIS) ELEKTROS INŽINIERĖ (-IUS)
Ignitis grupė

JAUNESNIOJI (-YSIS) ELEKTROS INŽINIERĖ (-IUS)Ignitis grupė

Ar norite tapti „Vilniaus kogeneracinė jėgainė" dalimi?

Ieškome kolegės (-os), kuri (-s) prisijungtų prie mūsų komandos ir padėtų mums rūpintis kasdienine veikla. Vertiname atvirumą, partnerystė yra mūsų stiprybės ženklas, o atsakomybė padeda būti nepralenkiama komanda. Jei visa tai Jums artima, kviečiame jungtis prie mūsų.

Jūsų pagrindinės užduotys bus:

 • Dalyvausi naujai statomos biokuro jėgainės elektros įrangos montavimo ir paleidimo derinimo priėmime;
 • Būsi atsakinga (-s) už elektros įrenginių eksploatavimą;
 • Dirbsi su elektros įrenginiais iki 110 kV įtampos;
 • Būsi atsakinga (-s) už elektros įrenginių remonto darbų ir numatytos periodinės priežiūros planavimą bei vykdymą tiek vidiniais, tiek išoriniais resursais;
 • Nustatysi ir šalinsi defektus;
 • Prižiūrėsi elektros įrenginius, organizuosi eksploatacijai reikalingų paslaugų ir prekių pirkimus.
Tikimės, kad Jūs:
 • Paskutinio kurso studentė (-as) elektros inžinerijos srityje;
 • Geros žinios apie elektros įrenginių veikimo principus;
 • Gebėjimas greitai mokytis ir įvaldyti naujus įrenginius ir mechanizmus.
Prisijungti prie mūsų verta, nes:
 • Tapsite ilgametę patirtį turinčios, vienos didžiausių energetikos įmonių grupių Baltijos šalyse komandos dalimi;
 • Dirbsite su moderniomis, aukščiausius saugumo reikalavimus atitinkančiomis priemonėmis;
 • Galėsite ne tik matyti, kaip gimsta inovacijos, bet ir imtis pokyčių, taip savo žiniomis ir patirtimi prisidėdami prie šalies energetikos poreikį užtikrinančių projektų;
 • Kartu su profesionalia komanda imsitės unikalių, tik šiam sektoriui būdingų, projektų;
 • Turėsite papildomų naudų paketą (sveikatos draudimą/pensijos kaupimą, nuotolinio darbo, lankstaus grafiko galimybes ir kt.).

Siekdami strateginių tikslų padidinti lyčių balansą „Ignitis grupėje", pareigų pavadinimus darbo skelbimuose nurodome pirmiausia moteriškos giminės galūne.

„Ignitis grupė" įvertinta tarptautiniu sertifikatu „Top Employer 2022 Lietuva", kuris yra skiriamas įmonėms už taikomus aukščiausius standartus žmogiškųjų išteklių valdymo srityje, užtikrinant geras darbo ir tobulėjimo sąlygas.

„Ignitis grupė" yra lygias galimybes užtikrinanti darbovietė, kurioje laukiami visi kandidatai, nediskriminuojant jų dėl rasės, religijos, lyties, seksualinės orientacijos ar lyties tapatybės, amžiaus, negalios ar dėl kitų su darbo vykdymu tiesiogiai nesusijusių požymių.Apie mus:

„Ignitis grupė" – didžiausia biržoje listinguojama bendrovė ir energetikos lyderė Baltijos šalyse. Grupės įmonės gamina energiją, ją tiekia, skirsto ir teikia visas paslaugas, reikalingas energetiškai sumaniam pasauliui.

Viena iš jų, Vilniaus kogeneracinė jėgainė (VKJ) –  bendrovė, prisidedanti įgyvendinant „Ignitis grupės" ilgametėje veiklos strategijoje įtvirtintą žaliosios gamybos kryptį, kuri apima ir projektų, atliekas verčiančių energija vystymą. Atliekomis ir biokuru kūrenama Vilniaus kogeneracinė jėgainė savo pagaminta elektros energija patenkins apie 230 tūkst. namų ūkių poreikius, o taip pat pateiks apie pusę sostinėje centralizuotai tiekiamos šilumos kiekio. Iš viso per metus Vilniaus kogeneracinėje jėgainėje bus galima perdirbti iki 160 tūkst. tonų nepavojingų po rūšiavimo likusių netinkamų perdirbti komunalinių atliekų.

www.vkj.lt

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1509 - 2173

Papildoma informacija: Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją. Prie darbo užmokesčio gali būti mokama kintamoji atlygio dalis.

Vietovė

  Vilnius, Vilniaus rajonas, Lietuva
  Vilnius

Laikas

 • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
HR atstovas

„Ignitis grupė“ – tarptautinė, viena didžiausių energetikos įmonių grupių Baltijos šalyse, už taikomus aukščiausius standartus užtikrinant geras darbo ir tobulėjimo sąlygas įvertinta tarptautiniu sertifikatu „Top Employer 2022 Lithuania“.
Grupės įmonės gamina energiją, ją tiekia, skirsto ir teikia visas paslaugas, reikalingas energetiškai sumaniam pasauliui. 


Kviečiame jį kurti drauge!
 Įmonės tinklalapishttp://www.ignitisgrupe.lt