39
Buhalteris (-ė)
Baltic Ground Services

„Baltic Ground Services“ (BGS) yra tarptautinis antžeminio aptarnavimo, krovinių ir keleivinių orlaivių aptarnavimo, nuledinimo, degalų tiekimo, ADR logistikos, mokymo paslaugų ir IT sprendimų tiekėjas. Dirbame 10 oro uostų visoje Šiaurės, Centrinėje ir Rytų Europoje ir didžiuojamės daugiau nei 16 metų patirtimi aviacijos rinkoje.

Mūsų profesionalų komanda kasmet yra atsakinga už daugiau nei 8 milijonus laimingų keleivių ir kasmet užtikrina sklandų 450 000 tonų orlaivių degalų tiekimą. Jei tai jums neatrodo įspūdinga, kviečiame padėti mums pasiekti dar geresnių rezultatų!

BGS priklauso „Avia Solutions Group“, pirmaujančiai aviacijos paslaugų grupei, turinčiai beveik 100 biurų ir gamybos centrų visame pasaulyje, kuriai priklauso daugiau nei 7 000 aukštos kvalifikacijos aviacijos profesionalų

Kviečiame prisijungti prie mūsų profesionalų komandos.

Darbo pobūdis:

  • Pirkimo/paradavimo sąskaitų faktūrų suvedimas į apskaitos programą;
  • Atskaitingų asmenų apskaita;
  • Bankinių mokėjimų formavimas;
  • Ilgalaikio/trumpalaikio turto apskaita;
  • Finansinės informacijos pateikimas vadovybei;
  • Kiti buhalteriniai darbai.

Reikalavimai:

  • Aukštasis (aukštesnysis) ekonominis, finansinis arba buhalterinis išsilavinimas;
  • Darbo patirtis buhalterijos srityje, ne mažiau, kaip 1 metai (privalumas);
  • Įmonių ūkinės ir finansinės veiklos buhalterinės apskaitos vedimą reglamentuojančių teisės aktų žinojimas ir gebėjimas juos efektyviai taikyti kasdieniame darbe;
  • Gebėjimas dirbti dinamiškoje aplinkoje;
  • Asmeninės savybės: iniciatyvumas, komunikabilumas, puikūs organizaciniai įgūdžiai;
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Geros anglų kalbos žinios (ne mažiau B1 lygis).

Mes Jums siūlome:

  • Patį draugiškiausią, šauniausią kolektyvą, su kuriuo bus tikrai smagu dirbti;
  • Profesines augimo galimybes ir tobulėjimą aviacijos/logistikos srityse;
  • Naują ergonomišką biurą, apdovanojimus už naujas idėjas, picų/vaisių dienas;
  • Sveikatos draudimą (praėjus trims darbo mėnesiams);
  • Galimybę nemokamai naudotis vaikų dienos centru (esant poreikiui);
  • Galimybę nemokamai lankyti sporto salę pagrindinėje įmonės būstinėje;
  • Galimybę dirbti iš namų (priklausomai nuo darbo specifikos);
  • Nemokamą parkavimo vietą automobiliui (šalia ofiso);
  • Įmonės tradicijas ir komandinius renginius.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1800

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
Kontaktinis asmuo
Justina .
+37061867800

Kas mes?

„Baltic Ground Services“ (BGS) yra tarptautinis antžeminio aptarnavimo, krovinių ir keleivinių orlaivių aptarnavimo, nuledinimo, degalų tiekimo, ADR logistikos, mokymo paslaugų ir IT sprendimų tiekėjas. Dirbame 11 oro uostų visoje Šiaurės, Centrinėje ir Rytų Europoje ir didžiuojamės daugiau nei 16 metų patirtimi aviacijos rinkoje.