56
TEISININKAS (-Ė)
Ecoservice, UAB

Reikalavimai kandidatui

• Aukštasis teisinis išsilavinimas (teisės magistro (ar jam prilygintas) kvalifikacinis laipsnis),
• orientacija į verslui reikalingus sprendimus, analitinis mąstymas,
• geros profesinės anglų kalbos žinios (žodžiu ir raštu),
• bent 3 metai teisinio darbo patirties įmonėje;
• gebėjimas savo veiklą planuoti ir organizuoti savarankiškai ir atsakingai,
• ypatingas dėmesys detalėms, kruopštumas.

Darbo pobūdis

• Bendrovės (ir jos dukterinių bendrovių) veiklos atitikties teisės aktams ir vidaus norminiams dokumentams užtikrinimas;
• Teisės aktų pokyčių ir teisės aktų projektų stebėsena, pastabų ir pasiūlymų teisės aktų projektams rengimas, informavimas apie teisės aktų pasikeitimus ir jų turinį;
• Valdymo organų sprendimų, protokolų rengimas, įvykdymo kontrolė;
• Reorganizavimo plano rengimas, dokumentų projektų rengimas, reorganizavimo teisinės dalies procedūrų vykdymas;
• Tvarkų, taisyklių, politikų bendrovės valdymo ir veiklos klausimais rengimas, derinimas.
• Raštų veiklos teisiniais klausimais rengimas;
• Kolegų konsultavimas veiklos teisiniais klausimais.

Įmonė siūlo

• Geras darbo sąlygas ir kompetenciją atitinkantį atlyginimą;
• galimybę dalį laiko dirbti nuotoliniu būdu;
• darbą vieningame ir draugiškame kolektyve;
• dalinį kelionės į/iš darbo kompensavimą;
• stabilų ir ilgalaikį darbą, visas socialines garantijas;
• draudimą nuo nelaimingų atsitikimų darbo metu;
• visas darbui reikalingas priemones;
• bendrus įmonių grupės renginius, galimybę dalyvauti vidinėse iniciatyvose ir prisidėti prie jų kūrimo;
• stiprią ir draugišką komandą!

Susidomėjusius prašome paskambinti telefonu, 869847795 arba siųsti gyvenimo aprašymą.

UAB "Ecoservice" privatumo pranešimas: ecoservice.lt/privatumo-pranesimas/

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2100

Papildoma informacija: Atlygis nuo 2100 bruto (neatskaičius mokesčių). Konkretus darbo užmokestis bus siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį, kompetenciją, bei atitikimą pareigybės reikalavimams.

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Dunojaus g. 29
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Lilijana S
869847975

Esame Lietuvoje lyderiaujanti atliekų tvarkymo įmonių grupė, užsiimanti įvairių atliekų surinkimu, vežimu, rūšiavimu, perdirbimu, miesto valymu ir gatvių priežiūra, teikianti platų kitų paslaugų spektrą.

Veikiame daugiau nei 30 proc. Lietuvos teritorijos, turime 4 gamybos / rūšiavimo bazes Lietuvoje. Mūsų komandą sudaro jau daugiau nei 1150 įvairių specializacijų darbuotojų.

Įmonės tinklalapishttp://www.ecoservice.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Kūrybinių projektų specialistas
Etours.lt
Vilnius
€ 1700 – 2700
Galioja iki: 2024.05.05
Pardavimų vadybininkas (-ė)
Litmax Trading, UAB
Vilnius
€ 1700 – 3000
Galioja iki: 2024.04.27
Verslo sistemos analitikas (-ė)
City Service, UAB
Vilnius
€ 3000 – 3500
Galioja iki: 2024.05.02
Sistemų analitikas
Alliance for Recruitment
Vilnius
€ 1930 – 2630
Galioja iki: 2024.05.11
Procesų efektyvinimo specialistas (-ė)
People Link, UAB
Vilnius