50
Budintis elektromonteris
ORLEN Lietuva, AB

Darbo pobūdis:

• pamainos metu vykdyti elektros įrenginių operatyvinę priežiūrą;
• užtikrinti patikimą elektros energijos tiekimą;
• atlikti operatyvinius perjungimus;
• atlikti eksploatavimo ir avarinius remonto darbus.

Įmonė siūlo:

⋅ Papildomos apmokamos atostogos;
⋅ Darbdavio įmokos į darbuotojo III pakopos pensijų fondą;
⋅ Sveikatos draudimas;
⋅ Gyvybės draudimas;
⋅ Nemokamas pervežimas autobusu į darbą/ iš darbo;
⋅ Galimybė kelti kvalifikaciją ir ugdyti kompetencijas dalyvaujant įvairiuose mokymuose ir projektuose;
⋅ Vidinės karjeros galimybės;
⋅ Darbuotojų vaikų vasaros poilsio rėmimas;
⋅ Renginiai darbuotojams;
⋅ Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms ir kt. papildomos naudos.

Reikalavimai:

• ne žemesnis kaip profesinis elektros srities išsimokslinimas;
• turėti atitinkamą kvalifikaciją patvirtinančius dokumentus;
• mokėti lietuvių kalbą ir gebėti ją vartoti profesinėje srityje;
• žinoti teorinės elektrotechnikos pagrindus;
• mokėti naudotis darbui reikalingais įrankiais, prietaisais ir kompiuterine įranga;
• gebėti operatyviai įvertinti situaciją ir imtis būtinų priemonių gamybiniams nesklandumams ar avarijoms pašalinti aptarnaujamuose elektros įrenginiuose.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1237 - 1965

Papildoma informacija: valandinis atlygis (bruto) nuo 6,45 EUR iki 8,77 EUR (atlygis kinta keliant kvalifikaciją Bendrovėje nustatyta tvarka), kintamoji darbo užmokesčio dalis (iki 15 %) ir platus papildomų naudų paketas.

Vietovė

    Mažeikiai, Telšių apskritis, Lietuva
    Mažeikių g. 75, Juodeikiai

Laikas

  • Visa darbo diena, pamainomis
Kontaktinis asmuo
Taira Jakštienė
861620542

Akcinė bendrovė „ORLEN Lietuva“ yra naftos perdirbimo įmonė, valdanti vienintelę Baltijos šalyse naftos produktų gamyklą, naftotiekių ir produktotiekio tinklą bei jūrinį naftos terminalą.

Pagrindinės bendrovės veiklos sritys yra naftos produktų gamyba ir prekyba. Naftos perdirbimo produktų gamykloje per metus galima perdirbti apie 10 mln. tonų naftos.

Akcinė bendrovė „ORLEN Lietuva“ yra viena žinomiausių ir itin didelę įtaką Lietuvos ekonomikai darančių bendrovių. Ji yra didžiausia šalyje mokesčių mokėtoja, didžiausia Lietuvos bendrovė pagal pajamas ir viena didžiausių šalies eksportuotojų.

Bendrovė — svarbiausia benzino ir dyzelino tiekėja Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Savo produkciją bendrovė taip pat eksportuoja į Vakarų Europą, JAV, Ukrainą ir kt. šalis.

Įmonės tinklalapishttp://www.orlenlietuva.lt