38
Projektų inžinierius
ORLEN Lietuva, AB

Reikalavimai:

• aukštasis universitetinis techninis išsilavinimas;
• gerai mokėti lietuvių, anglų kalbas ir gebėti vartoti profesinėje srityje, rusų kalbos žinios – būtų privalumas;
• gebėti analitiškai ir konceptualiai mąstyti;
• gebėti taikyti praktikoje pažangias darbo iniciatyvas;
• gebėti skaityti techninius brėžinius ar panašaus pobūdžio dokumentaciją;
• žinoti techninės įrangos projektavimo standartus, statybų normatyvinių dokumentų pagrindus;
• mokėti kaupti, sisteminti ir analizuoti gautą informaciją;
• puikūs komandinio darbo ir bendradarbiavimo įgūdžiai;
• darbo su kompiuteriu įgūdžiai (MS Office, Visio, Microsoft Project).

Darbo pobūdis:

• dalyvauti projekto inicijavimo, vystymo, vykdymo veikloje;
• organizuoti projekto įgyvendinimui reikalingų pirkimų proceso techninių ir organizacinių dokumentų rengimą, derinimą / įvertinimą;
• bendradarbiauti su projektavimo darbų rangovais ir spręsti projektavimo metu iškylančius techninius klausimus;
• spręsti statybos metu iškylančius techninius klausimus;
• dalyvauti užbaigiant projektą: organizuoti paleidimo / derinimo darbus, parengti reikalingą dokumentaciją, kontroliuoti defektų šalinimą ir kt.

Įmonė siūlo:

⋅ Papildomos apmokamos atostogos;
⋅ Darbdavio įmokos į darbuotojo III pakopos pensijų fondą;
⋅ Sveikatos draudimas;
⋅ Gyvybės draudimas;
⋅ Nemokamas pervežimas autobusu į darbą/ iš darbo;
⋅ Galimybė kelti kvalifikaciją ir ugdyti kompetencijas dalyvaujant įvairiuose mokymuose ir projektuose;
⋅ Vidinės karjeros galimybės;
⋅ Darbuotojų vaikų vasaros poilsio rėmimas;
⋅ Renginiai darbuotojams;
⋅ Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms ir kt. papildomos naudos.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1733 - 2524

Papildoma informacija: (Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją) bei kintamoji darbo užmokesčio dalis (+15 %) ir platus papildomų naudų paketas.

Vietovė

    Mažeikiai, Telšių apskritis, Lietuva
    Mažeikių g. 75, Juodeikiai

Laikas

  • Visa darbo diena
  • Lankstus grafikas
Kontaktinis asmuo
Taira Jakštienė
861620542

Akcinė bendrovė „ORLEN Lietuva“ yra naftos perdirbimo įmonė, valdanti vienintelę Baltijos šalyse naftos produktų gamyklą, naftotiekių ir produktotiekio tinklą bei jūrinį naftos terminalą.

Pagrindinės bendrovės veiklos sritys yra naftos produktų gamyba ir prekyba. Naftos perdirbimo produktų gamykloje per metus galima perdirbti apie 10 mln. tonų naftos.

Akcinė bendrovė „ORLEN Lietuva“ yra viena žinomiausių ir itin didelę įtaką Lietuvos ekonomikai darančių bendrovių. Ji yra didžiausia šalyje mokesčių mokėtoja, didžiausia Lietuvos bendrovė pagal pajamas ir viena didžiausių šalies eksportuotojų.

Bendrovė — svarbiausia benzino ir dyzelino tiekėja Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Savo produkciją bendrovė taip pat eksportuoja į Vakarų Europą, JAV, Ukrainą ir kt. šalis.

Įmonės tinklalapishttp://www.orlenlietuva.lt