66
Filter, UAB
PARDAVIMŲ INŽINIERIAUS (šilumos siurbliai)
Filter, UAB
Filter, UAB

Filter, UAB

Esame tarptautinė kompanija, kurios pagrindinė veikla energetinių sprendimų įgyvendinimas, projektavimas, pramonės objektų techninė priežiūra, komponentų ir įrangos pramonei tiekimas.

Plečiame savo veiklą ir ieškome naujo nario Kaune arba Vilniuje:

Siūlomo darbo pobūdis:

  • Aktyvūs šilumos siurblių bei inžinerinių sprendimų pardavimai, pasiūlymų ruošimas;
  • Pardavimų realizavimas bei plėtros galimybių identifikavimas;
  • Naujų klientų paieška, derybos bei ryšių su esamais klientais palaikymas;
  • Tinkamo esamų klientų aptarnavimo užtikrinimas;
  • Kvalifikuota klientų konsultacija techniniais klausimais.

Reikalavimai:

  • Aukštasis techninis išsilavinimas (mechanikos, automatikos, energetikos arba termoinžinerijos srityje);
  • Būtina inžinerinio - vadybinio darbo patirtis su techniniu produktu (privalumas – patirtis šilumos siurblių pardavimuose);
  • Puikus anglų kalbos mokėjimas (raštu, žodžiu);
  • Puikūs derybų įgūdžiai bei gebėjimas išlaikyti ilgalaikius profesinius ryšius su klientais;
  • Orientacija į rezultatą;
  • Atsakingumas, organizuotumas, iniciatyvumas;
  • Geri darbų paskirstymo, planavimo bei kontrolės įgūdžiai;
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Privalumai:

  • Būti dirbusiam ar susipažinusiam su pramonės įmonių katilinėmis;
  • Rusų kalbos mokėjimas.

Siūlome:

  • Įdomų, perspektyvų, dinamišką darbą tarptautinės kompanijos aplinkoje, mokymus, geras darbo ir konkurencingas atlygio sąlygas;
  • Priklausomai nuo patirties ir kompetencijos darbo užmokestį (atskaičius mokesčius) 1500 -1800 eur;
  • Priedus, priklausomus nuo darbo rezultatų;
  • Visas darbui reikalingas priemones įskaitant automobilį.

Gyvenimo aprašymą siųsti su nuoroda „CV PARDAVIMŲ INŽINIERIUS šilumos siurbliai“.
Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2455 - 2975

Papildoma informacija: Priedus, priklausomus nuo darbo rezultatų.

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva
    Vilnius

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
Kontaktinis asmuo
HR .

Įmonės tinklalapishttp://www.filter.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Prekių priežiūros vadybininkas (-ė)
Litradės Didmena, UAB
Vilnius
€ 1800 – 2200
Galioja iki: 2024.05.19
Buhalteris/ -ė su vokiečių k. žiniomis
Pardavimų direktorius (-ė) Baltijos šalims
CV-Online klientas
Lietuva
€ 10000 – 12000
Galioja iki: 2024.05.08
Pardavimų vadybininkas (-ė)
Smart HR - Personalo atrankų partneriai
Vilnius
€ 2600 – 2600
Galioja iki: 2024.05.10
Verslo sektorių finansavimo vadovas (-ė)
Šiaulių bankas, AB
Kaunas
€ 3720 – 5580
Galioja iki: 2024.05.05