1054
Nekilnojamo turto plėtros projektų vadovas (-ė)
Personalo valdymo inovacijos, UAB

Nekilnojamo turto plėtros projektų vadovas (-ė)Personalo valdymo inovacijos, UAB

Mūsų klientas - viena didžiausių įmonių grupių, vykdanti investicinius nekilnojamo turto projektus Lietuvoje ir užsienyje.

Pareigų aprašymas

Darbo pobūdis
Naujų NT objektų - žemės sklypų, pastatų paieška, jų plėtros galimybių analizė ir įsigijimo organizavimas;
Planuojamo įsigyti žemės sklypo komerciškai naudingo panaudojimo koncepcijos sukūrimas ir pristatymas vadovams;
Žemės sklypų dokumentacijos tvarkymas, detaliųjų planų ruošimas;
Projektavimo darbų užsakymas, derinimas ir koordinavimas;
NT projektų derinimas valstybinėse institucijose, jų vystymui ir plėtrai reikalingų leidimų (statybai ir t.t.) gavimas.
Reikalavimai
Bent 3 metų nekilnojamojo turto projektų vystymo patirtis;
Gebėjimas įvertinti planuojamo įsigyti žemės sklypo komercinę naudą įmonei, vystant jame investicinį NT projektą;
Detaliojo planavimo, žemės paskirčių keitimo, leidimų statyboms išdavimo bei kitų NT projektų derinimo procedūrų žinojimas;
Anglų kalbos mokėjimas.
Mes jums siūlome
Nemokamą apgyvendinimą Vilniuje darbuotojams iš kitų miestų;
Geras darbo sąlygas modernioje įmonėje;
Darbo patirtį bei kvalifikaciją atitinkantį konkurencingą atlyginimą, motyvacinius priedus;
Asmeninio tobulėjimo ir karjeros galimybes;
Visas darbui reikalingas priemones.

Turto valdytojas (-a) (P. C. Europa)
People Link, UAB
Vilnius
€ 4200 – 6000
Galioja iki: 2023.02.10
Turto valdymo skyriaus vadovas/-ė
Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnyba
Vilnius
€ 2881 – 3052
Produktų vadovas (-ė) (energetika)
Vilnius
€ 2500 – 3800
Galioja iki: 2023.02.12
PROCESŲ IR KOKYBĖS DEPARTAMENTO DIREKTORIUS (-Ė)
Verslo investicijos personalui, UAB
Vilnius
€ 5000 – 6500
Galioja iki: 2023.02.19
Veiklos valdymo skyriaus vadovas
Alliance for Recruitment
Vilnius
€ 3556 – 5121
Galioja iki: 2023.02.16