36
Tiksliosios mechanikos gaminių konstruktorius (-ė)
Personalo valdymo inovacijos, UAB

Mūsų klientas - 30 metų dirbanti, didelė, patikima, pasaulyje gerai žinoma tiksliosios mechanikos ir optomechanikos įrengimus gaminanti įmonė. Įmonė vykdo plėtrą ir į savo komandą kviečiasi kompetentingą ir karjeros siekiantį narį.

Pareigų aprašymas

Darbo pobūdis
Tiksliosios mechanikos gaminių konstravimas Autodesk Inventor ir/ar Solidworks programomis;
Brėžinių ruošimas gamybai, techninės dokumentacijos rengimas;
Techninių klausimų sprendimas bendraujant su klientais ir gamybos technologais;
Dalyvavimas komandinėje projektų vystymo veikloje.
Reikalavimai
Patirtis konstruojant tiksliosios mechanikos gaminius - ne mažiau 4 - 5 metai;
Darbo projektavimo programomis Autodesk Inventor ir/arba SolidWorks patirtis;
Aukštasis išsilavinimas inžinerinės mechanikos, mechatronikos ar elektronikos srityje;
Tiksliosios mechanikos įrenginių ir sistemų veikimo principų žinojimas ir supratimas.
Mes jums siūlome
Įdomų darbą šiuolaikiškoje įmonėje, karjeros galimybes;
Galimybę įgyvendinti savo idėjas ir sprendimus;
Visas darbui reikalingas priemones.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 3306 - 4133

Papildoma informacija: Nurodytas orientacinis atlyginimas. Konkretus atlyginimas derinamas su kandidatu, priklausomai nuo jo patirties ir kompetencijų.

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Jonas Marcinkus
+37061431011

14 metų vykdome aukščiausio ir vidutinio lygmens vadovų, siauros specializacijos darbuotojų, administracijos bei gamybos darbuotojų paiešką, atranką bei galvų medžioklę. Operatyvumas, kokybė ir atsakomybė už rezultatus - mūsų vertybės, kurių dėka subūrėme lojalių klientų ratą.

"Personalo valdymo inovacijos" - teisingas pasirinkimas įmonei ieškant darbuotojo, o kandidatui - tinkamo darbo pasiūlymo.

Informuojame, kad vykdydami atranką tvarkysime Jūsų asmens duomenis, vadovaudamiesi LR galiojančiais teisės aktais bei BDAR. Daugiau informacijos rasite čia: valdymoinovacijos.lt/asmens-duomenu-apsauga

Įmonės tinklalapishttp://www.valdymoinovacijos.lt