441
Statybos darbų vadovas
Sun Investment Group

Statybos darbų vadovasSun Investment Group

Reikalavimai:

• Aukštasis elektrotechninis išsilavinimas;
• SPSC specialiųjų statybos darbų vadovo atestatas iki 10 kV;
• Darbų vadovo darbo patirtis – ne mažiau 2 metai (Elektrotechniniai darbai iki 10kV);
• Objektų pridavimo patirtis valstybinėms institucijoms;
• Puikus tarpasmeninis bendravimas – sugeba užmegzti ir vystyti gerus santykius su kolegomis, vadovais, klientais;
• Pasitikintis ir sugebantis išlaikyti koncentraciją esant nenumatytoms aplinkybėms;
• Vairuotojo B pažymėjimas.

Privalumai:
• Patirtis saulės energetikos srityje;
• Patirtis saulės elektrinių montavimo srityje.

Darbo pobūdis:

• Rengti, analizuoti ir tikrinti saulės elektrinių statybos dokumentaciją;
• Bendrauti su subrangovais ir koordinuoti jų darbą, užtikrinant darbų kokybę;
• Vadovauti saulės elektrinių montavimo darbams;
• Organizuoti, paskirstyti ir valdyti darbus pagal suderintą grafiką bei sutartis;
• Operatyviai spręsti problemas;
• Derinti techninius klausimus su projektų užsakovais;
• Priduoti objektus/darbus užsakovams ir/ar įgaliotoms institucijoms, teikti jiems ataskaitas;
• Rengti dokumentaciją ir priduoti objektus VERT.

Darbas visoje Lietuvoje, suteikiamas darbinis automobilis.

Mes siūlome:

• Galimybę dirbti kartu su patyrusiais ir ambicingais saulės energetikos rinkos profesionalais;
• Ambicingus darbinius iššūkius;
• Profesinio augimo ir tobulinimo galimybes ambicingoje kompanijoje;
• Atvirą bendravimą, skaidrumą bei dažną ir konstruktyvų grįžtamąjį ryšį;
• Komandos formavimo bei įvairių švenčių renginius;
• Užkandžius, gėrimus bei modernų atvirų erdvių biurą Vilniuje;
• Daug kitų privalumų ir galimybių, kurias galime aptarti prie kavos atrankos metu!

Papildoma informacija:

Jums pateikus CV/motyvacinį laišką, Eternia Solar LT, UAB pradės tvarkyti jūsų asmens duomenis, nurodytus CV/motyvaciniame laiške/elektroniniame laiške.
Išsamią informaciją apie tai, kaip Eternia Solar LT, UAB tvarko jūsų asmenų duomenis (kiek laiko tvarkomi jūsų asmens duomenys, kokias teises Jums suteikia duomenų apsaugą reglamentuojantys teisės aktai ir kt.) jūs galite sužinoti susisiekę su Eternia Solar LT, UAB elektroniniu paštu: info@eterniasolar.lt; telefonu: +370 602 81979

Inžinierius (-ė) - Projektų koordinatorius (-ė)
People Link, UAB
Vilnius
€ 2500 – 3100
Galioja iki: 2023.02.02
Techninės priežiūros inžinierius (-ė)
Alliance for Recruitment
Vilnius
€ 1563 – 2250
O&M Electrician
Vilnius
€ 1600 – 1900
Turto valdymo skyriaus vadovas/-ė
Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnyba
Vilnius
€ 2881 – 3052
Galioja iki: 2023.02.10
IŠORINIŲ IS VYSTYMO SKYRIAUS VADOVAS (-Ė)
Registrų centras, VĮ
Vilnius
€ 3662 – 5850
Galioja iki: 2023.02.08
Apsaugos darbuotojas (-a) (įsidarbinusiems - 100 Eur dovanų čekis)
EKSKOMISARŲ BIURAS
Vilnius
€ 840 – 1260
Galioja iki: 2023.02.06