996
Apskaitininkas
Sun Investment Group

ApskaitininkasSun Investment Group

Darbo pobūdis

Įmonių grupė sparčiai auga bei ieško patyrusio (-ios) apskaitininko (-ės) finansų komandoje, kuris (-i) bus atsakingas (-a) už:
• Mokėjimų suvedimas į apskaitos programą
• Apskaičiuoto darbo užmokesčio suvedimas į apskaitos programą
• PVM sąskaitų-faktūrų išrašymą, gautinų faktūrų surinkimą, archyvavimą, suvedimą į apskaitos programą
• Reguliarią ISAF peržiūrą ir neatitikimų identifikavimą
• Kitų su buhalterija susijusių pavestų užduočių atlikimą.

Tikimės, kad Jus padėsite mums turėti tvarkingą buhalteriją pradedant nuo apskaitos dokumentų surinkimo, archyvavimo ir suvedimo į apskaitos programą Directo, padedant vyr. buhalteriui.

Reikalavimai:

• Apskaitos / buhalterinis / finansinis išsilaviniamas;
• Bent 2 metų patirtis apskaitos/buhalterijos/finansų srityje bei noras tobulėti;
• Atsakingumas, kruopštumas, greita orientacija, noras mokytis;
• Gebėjimas prisitaikyti dinamiškoje aplinkoje;
• Geros anglų kalbos žinios;

Mes siūlome:

• Galimybė dirbti kartu su patyrusiais ir ambicingais rinkos profesionalais;
• Profesinio augimo ir tobulinimo galimybes ambicingoje kompanijoje;
• Ateities karjeros galimybes, pagrįstos visuotinio augimo ir tobulėjimo kultūra įmonėje;
• Lankstų darbo grafiką ir galimybę dirbti nuotoliniu būdu;
• Ambicingus darbinius iššūkius;
• Atvirą bendravimą, skaidrumą bei dažną ir konstruktyvų grįžtamąjį ryšį;
• Sveikus užkandžius, puikią kavą ir pozityviai nusiteikusius žmones aplink Jus;
• Modernų atvirų erdvių biurą Vilniuje;
• Daug kitų privalumų ir galimybių, kurias galime aptarti prie kavos atrankos metu!

Pakeisk savo karjeros kryptį!
SEB Global Services
Vilnius
€ 1400 – 2000
Galioja iki: 2023.01.03
Jaunesnysis (-ioji) analitikas (-ė) (Regionų kreditavimas)
Šiaulių bankas, AB
Vilnius
€ 1280 – 1920
Galioja iki: 2022.12.16
Apskaitininkas (-ė) • EMS
“Teltonikos” įmonių grupė
Vilnius
€ 9 – 11
Galioja iki: 2022.12.15
JAUNESNYSIS DUOMENŲ ANALITIKAS /ANALITIKĖ
ERGO Insurance SE Lietuvos filialas
Vilnius
€ 1500 – 1800
Galioja iki: 2022.12.23
Projektų vadovo/administratoriaus (-ės)
Lietuvos Respublikos energetikos ministerija
Vilnius
€ 1520 – 2100
Galioja iki: 2022.12.27