20
Amber team, UAB
Vadybininkas (-ė)

Darbo pobūdis

Dirbdamas mūsų įmonės komandoje, būsite atsakingas/a už:

Darbą su elektronine parduotuve ir elektroninės prekybos platformomis;

Prekių likučių stebėjimą, užsakymų administravimą ir suruošimą siuntimui

Darbą kurjerių tarnybų platformoje;

Sąskaitų išrašymą ir darbą su buhalterine programa;

Prekių ekspozicijos priežiūrą parduotuvėje;

Kitus ofiso darbus ir pagalbą administracijos vadovui kasdieniuose darbuose.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas;

Gera anglų kalba;

Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;

Geri komunikacijos ir planavimo įgūdžiai, atidumas, kruopštumas, pozityvumas;

Privalumai - patirtis klientų aptarnavimo ar elektroninės prekybos srityse.

Įmonė siūlo

Darbą draugiškame kolektyve ir palaikančius kolegas;

Neterminuotą darbo sutartį;

Kelionės į darbą išlaidų kompensaciją arba Sveikatos draudimą;

Visas darbui reikalingas priemones;

Darbo vietos adresas: Lentvario g. 3, Vilnius.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1500

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Lentvario g. 3, LT-02300 Vilnius

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 MS Excel MS Word

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Gediminas Volungevičius
865051203

Įmonės veika: Nešiojamos ir stacionarios radijo stotys, antenos, radijo ryšio įranga, mobilios auklės - didmeninė ir mažmeninė prekyba.