406
Transporto koordinatorius (-ė) (Kauno regioninė bendrovė Ramučiuose)
Lidl Lietuva, UAB

Įžanga

Dinamiški, greiti ir sėkmingi – visa tai Lidl. Esame vieni iš mažmeninės prekybos maisto produktais lyderių Europoje. Lidl veikia 30 Europos šalių, valdo apie 12 000 parduotuvių, per 150 logistikos centrų, o įmonių grupėje dirba daugiau nei 310 000 darbuotojų. Lietuvoje šiuo metu veikia 72 parduotuvės ir paskirstymo centrai Kaune bei Vilniuje. Šiuo metu prie Regioninės bendrovės Ramučiuose kviečiame prisijungti Transporto koordinatorių (-ę).

Darbo pobūdis

  • Prekių pristatymo į parduotuves maršrutų planavimas ir optimizavimas
  • Sunkvežimių vairuotojų darbo koordinavimas, vykdant prekių išdavimą, grąžinimą, pristatant prekes sandėliavimui, gabenant papildomus krovinius
  • Prekių gabenimo dokumentacijos tvarkymas
  • Sklandaus darbo užtikrinimas bei prekių išvežimo koordinavimas
  • Bendrojo paros prekių išvežimo plano optimizavimas, atsižvelgiant į faktiškai užsakytų padėklų skaičių
  • Darbas dieninėmis ir naktinėmis pamainomis (naktinis darbas papildomai apmokamas padidintu tarifu)

Reikalavimai kandidatui

  • Bent 1 m. darbo patirties logistikos, sandėliavimo srityse
  • Galimybė dirbti slenkančiu darbo grafiku
  • Atsakingumas, lankstumas, komunikabilumas
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (ypač MS Excel)

Siūlome

  • Įdomų ir atsakingą darbą sparčiai augančioje Top Employer Lietuva ir Europa apdovanojimus pelniusioje kompanijoje
  • LIDL dovanų korteles
  • Minutės tikslumu apskaičiuojamą ir apmokamą darbo laiką bei viršvalandžius
  • Privatų sveikatos draudimą
  • Bendrųjų kompetencijų bei profesinius mokymus
  • Karjeros galimybes Lietuvoje ir užsienyje
  • Įvairius renginius, šventes ir dovanas darbuotojams bei jų vaikams
  • Nemokamas profesionalių specialistų konsultacijas psichologiniais, teisiniais ir finansiniais klausimais
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1495 - 2250

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena, pamainomis
Kontaktinis asmuo
Teodoras Mindaugas Ramanauskas

Dinamiški, greiti ir sėkmingi – visa tai Lidl. Esame vieni iš mažmeninės prekybos maisto produktais lyderių Europoje. Lidl veikia daugiau nei 30 Europos šalių, valdo apie 12 000 parduotuvių, per 150 logistikos centrų, o įmonių grupėje dirba daugiau nei 310 000 darbuotojų.

Įmonės tinklalapishttps://karjera.lidl.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Dokumentų operacijų specialistas (-ė) (Kaunas)
Lietuvos geležinkeliai, AB
Kaunas
€ 1305 – 1545
Galioja iki: 2024.06.02
Tiekimo ir logistikos vadybininkė (-as)
Noriu personalo sprendimų grupė
Kaunas
€ 2100 – 2600
Galioja iki: 2024.06.06
Biuro / administracijos vadovė (-as)
Personalo sprendimai, UAB
Kaunas
€ 2600 – 3000
Galioja iki: 2024.05.18
Užsakymų administratorė
UAB "Faberis"
Kaunas
€ 1800 – 2400
Galioja iki: 2024.06.08
Transporto koordinatoriaus (-ės) padėjėjas (-a) (vakarinė pamaina 19:00 - 05:30)
Kaunas
€ 1753 – 1953
Logistikos vadovas
Alliance for Recruitment
Kaunas
€ 4300 – 5300
Galioja iki: 2024.06.04