797
Aplinkos apsaugos specialistas (Taršos leidimų ir projektinės dokumentacijos rengimui)
Biosistema, UAB

UAB BIOSISTEMA 19 metų teikia aplinkosauginių dokumentų rengimo, apskaitų vedimo paslaugas, atlieka aplinkosauginius veiklos auditus, veda mokymus.

Aplinkos apsaugos specialistas (Taršos leidimų ir projektinės dokumentacijos rengimui).

Darbo pobūdis:
  • Atrankos dėl poveikio aplinkai vertinimo atlikimas;
  • Paraiškų Taršos integruotos prevencijos ir kontrolės bei Paraiškų taršos leidimams gauti rengimas ir derinimas su atsakingomis institucijomis;
  • Išmetamų/išleidžiamų teršalų monitoringo programų rengimas;
  • Įvairių kitų aplinkosauginių dokumentų teikimas ir derinimas su valstybinėmis institucijomis;
  • Aplinkosauginis vertinimas ir klientų konsultavimas aplinkosaugos klausimais;
  • Darbas su teisine baze;
  • Klientų atstovavimas valstybinėse institucijose.

Reikalavimai:
  • Puikus kompiuterinis raštingumas (Microsoft office paketas);
  • Kruopštumas;
  • Komunikabilumas;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas (vairavimo patirtis).

Privalumai:
  • Komandinis požiūris į darbą;
  • Entuziazmas;
  • Geri laiko planavimo įgūdžiai;
  • Sveikas humoro jausmas.

Mes jums siūlome:
  • Dinamišką ir atsakingą darbą;
  • Konkurencingą darbo užmokestį su darbo užmokesčio dalimi, priklausančia nuo atliktų darbų apimties bei dalykinių kompetencijų augimo;
  • Mokymus, ekskursijas ir kitas tobulėjimo galimybes;
  • Galimybę taikyti lankstų darbo grafiką (biuras-namai);
  • Draugiškus kolegas;
  • Parkavimo vietą automobiliui.

Pokalbiui pakviesime tik atrinktus kandidatus.
Mėnesinis atlyginimas (bruto): Nuo 1700 iki 3000 €

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1700 - 3000

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Fabijoniškių g. 96
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena
  • Lankstus grafikas
Kontaktinis asmuo
HR .

Įmonės tinklalapishttp://biosistema.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

TVARUMO IR APLINKOSAUGOS PASLAUGŲ PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)
Bureau Veritas Lit, UAB
Vilnius
€ 2800 – 3300
Galioja iki: 2024.05.19
Pardavimų koordinatorius (-ė) (gynyba ir saugumas)
People Link, UAB
Vilnius
€ 2400 – 3300
Galioja iki: 2024.05.08
Tvarumo vadovas
Lietuvos draudimas, AB
Vilnius
€ 3600 – 4500
Galioja iki: 2024.05.26
Produkto vadovas (-ė) (kurjerių paslauga)
Lietuvos paštas, AB
Vilnius
Galioja iki: 2024.05.22
Partnerių paslaugų kokybės kontrolierius
Vilnius