1251
Aplinkos apsaugos specialistas (nuolatinei priežiūrai)
Biosistema, UAB

UAB BIOSISTEMA 19 metų teikia aplinkosauginių dokumentų rengimo, apskaitų vedimo paslaugas, atlieka aplinkosauginius veiklos auditus, veda mokymus.

Darbo pobūdis:
  • Jūs būsite tas asmuo, į kurį, jūsų prižiūrima įmonė, kreipsis visais, su aplinkos apsauga susijusiais, klausimais;
  • Aplinkosauginės dokumentacijos (atliekų, gaminių, pakuotės apskaitų) rengimas GPAIS sistemoje;
  • Įvairių aplinkosauginių ataskaitų pildymas ir teikimas;
  • Mokesčių deklaracijų pildymas ir kitos aplinkosauginės dokumentacijos rengimas;
  • Darbas su duomenų bazėmis;
  • Klientų atstovavimas valstybinėse institucijose.

Reikalavimai:
  • Puikus kompiuterinis raštingumas (Microsoft office paketas);
  • Kruopštumas;
  • Komunikabilumas;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas (vairavimo patirtis).

Privalumai:
  • Komandinis požiūris;
  • Entuziazmas;
  • Geri laiko planavimo įgūdžiai;
  • Sveikas humoro jausmas.

Mes jums siūlome:
  • Dinamišką ir atsakingą darbą;
  • Konkurencingą darbo užmokestį su darbo užmokesčio dalimi, priklausančia nuo atliktų darbų apimties bei dalykinių kompetencijų augimo;
  • Mokymus, ekskursijas ir kitas tobulėjimo galimybes;
  • Galimybę taikyti lankstų darbo grafiką (biuras-namai);
  • Draugiškus kolegas, aplinkosaugos profesionalų komandoje;
  • Parkavimo vietą automobiliui.

Pokalbiui pakviesime tik atrinktus kandidatus.
Mėnesinis atlyginimas (bruto): Nuo 1700 iki 2500 €

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1700 - 2500

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Fabijoniškių g. 96
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena
  • Lankstus grafikas
Kontaktinis asmuo
HR .

Įmonės tinklalapishttp://biosistema.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Logistikos skyriaus vadybininkas, (-ė)
Elis Textile Service, UAB
Vilnius
€ 2132
Galioja iki: 2024.05.26
Aplinkos apsaugos specialistas (Taršos leidimų ir projektinės dokumentacijos rengimui)
Vilnius
€ 1700 – 3000
Eksporto vadybininkės (-o) Latvijos rinkai
Delikatesas ŽŪB
Lietuva
€ 2200 – 5000
Galioja iki: 2024.05.15
Darbuotojų saugos ir sveikatos specialistas (-ė)
Darbo psichologija, UAB
Vilnius
€ 2300 – 2750
Galioja iki: 2024.05.19
Klientų aptarnavimo vadybininkas (-ė) (0,75 etato)
Alna Business Solutions
Vilnius
€ 1125 – 2000
Klientų vadybininkas (-ė)
Lietpak, UAB
Vilnius
€ 2806 – 3306
Galioja iki: 2024.05.29