345
MB "Projects House"
Žemėtvarkos inžinierius (-ė) / matininkas (-ė)

Žemėtvarkos projektų, kadastrinių matavimų bei teritorijų planavimo projektų rengimo veikla užsiimanti įmonė MB "Projects House", prie šiuo metu rengiamų didelės apimties projektų ieškosi komandos pastiprinimo - žemėtvarkos inžinieriaus/ės pareigybei užimti.

Darbo pobūdis:

Komandinis darbas su visa projekto komanda prie rengiamų žemės paėmimo visuomenės poreikiams projektų: Teritorijų planavimo (spec. planų) analizė , kadastrinių matavimų atlikimas, kadastro, turto vertinimo subrangos koordinavimas, žemės sklypų kadastro duomenų analizės, CAD brėžinių, schemų ir pasiūlymų rengimas, bendravimas su privačiais ir juridiniais asmenimis kadastro, specialiųjų žemės naudojimo sąlygų ir kitais klausimais.

Reikalavimai:

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas (žemėtvarkos, geodezijos, kraštotvarkos ar pan.);
  • Darbo patirtis žemėtvarkinių projektų, kadastrinių matavimų srityje;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office, GeoMap, Geomatininkas/ matininkas posistemis, darbas ŽPDRIS sistemoje privalumas);
  • Gebėti vienu metu sisteminti ir dirbti su dideliu žemės sklypų kadastro duomenų kiekiu;
  • Matininko kvalifikacijos pažymėjimas (Žemėtvarkinių projektų kvalifikacijos pažymėjimas privalumas);
  • Organizuotumas, komunikabilumas, bendradarbiavimo komandoje įgūdžiai;
  • Komandinis darbas;
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Siūlome:

  • Geras darbo sąlygas;
  • Stabilų ir laiku mokamą atlyginimą;
  • Profesinį augimą;
  • Visas darbui atlikti reikimas priemones;
  • Veržlų bei idėjų kupiną kolektyvą;
  • Dalį darbo laiko dirbti nuotoliniu būdu.

Jei domina profesinio akiračio praplėtimas bei nauji iššūkiai naujose veiklose susijusiose su žemės paėmimo bei teritorijų planavimo projektais, susisiekime...
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1750 - 2000

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena
  • Lankstus grafikas

Įgūdžiai

 Atsakingas bendradarbiavimas Bendravimas Lankstumas MS office Autocad
Kontaktinis asmuo
Artūras Saurusevičius
+37061546666

Įmonės tinklalapishttp://www.projectshouse.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Audit Intern
Deloitte Lietuva, UAB
Vilnius
€ 950 – 950
Galioja iki: 2024.05.15
Inžinierius (-ė) - sąmatininkas (-ė)
Ruffus, UAB
Vilnius
€ 1897 – 2455
Galioja iki: 2024.05.18
Konsultantas (-ė) (Inžinierius)
UAB Optimalus srautas
Vilnius
€ 1750 – 3000
Galioja iki: 2024.05.29
GAMINIŲ DIEGIMO INŽINIERIUS (-Ė)
INTERSURGICAL, UAB
Vilnius
€ 2000 – 2800
Galioja iki: 2024.05.22
Powerplant Engineer
Avion Express
Vilnius