614
KLAIKONTA, UAB
Vyr. buhalterė (-is)

Reikalavimai:
  • Esate įgijęs(-usi) finansų / ekonomikos/apskaitos srities išsilavinimą.
  • Susipažinus ir gebate taikyti praktiškai LR teisės aktus, reglamentuojančius apskaitą ir mokesčius, bei domitės buhalterinėmis naujienomis
  • Turite patirties su Skandinavijos šalių mokestiniais klausimais
  • Turite gerus darbo MS Excel įgūdžius.
  • Esate motyvuotas(-a), iniciatyvus(-i), pozityvus(-i) ir imlus(-i), gebate dirbti tiek komandoje, tiek savarankiškai.

Privalumai:
  • Turite bent 5 metų buhalterio darbo patirties,
  • Anglų kalbos kalbos mokėjimai.
  • Patirtis dirbant su buhalterinės apskaitos programa: "Rivilė

Darbo pobūdis:
  • Priskirtų įmonių apskaitos tvarkymas nuo pirminių dokumentų iki finansinės atskaitomybės sudarymo.
  • Finansinių ataskaitų rengimas bei analizė.
  • Ataskaitų, formų ir deklaracijų rengimas bei teikimas valstybinėms institucijoms (VMI, SODRA, Statistikos departamentas), bankams, vadovybei.
  • Komandiruočių, darbo užmokesčio apskaita.
  • Finansinių srautų kontrolė.

  • Siūlome atlygį nuo 1500.00 Eur/mėn. (į rankas) priklausomai nuo turimos kvalifikacijos ir patirties.
  • Darbą su puikiu ir draugišku kolektyvu.
  • Su darbo rezultatais bei asmeniniais gebėjimais susietą darbo užmokestį.
  • Vaišiname kava 😊
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2455

Papildoma informacija: Atlyginimas priklauso nuo turimos kvalifikacijos ir patirties.

Vietovė

    Klaipėda, Klaipėdos apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 MS Excel Rivilė MS office MS Outlook

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
  •  Rusų
Kontaktinis asmuo
Aleksandr Jakušenkov
+3705656659

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Direktorius / CEO
Alliance for Recruitment
Klaipėda
€ 6000 – 9000
Galioja iki: 2024.05.17
Apskaitos informacinių sistemų vadovas (-ė)
Vilniaus universitetas
Vilnius
€ 4200 – 5400
Galioja iki: 2024.05.07
Projektų vadovas (-ė) Verslo klientų finansavimas
Šiaulių bankas, AB
Vilnius
€ 2360 – 3530
Galioja iki: 2024.05.16
Projektų lėšų valdymo vadovas (-ė)
Lietuvos geležinkeliai, AB
Vilnius
€ 2550 – 3830
Galioja iki: 2024.05.22
Autošaltkalvis (-ė)
HANSE TRAILER, UAB
Vilnius
€ 4132.24