1107
Ypatingai svarbių klientų vadovas (Key account manager)
Bimala, UAB

Bimala, UAB

Darbo pobūdis:

  • Darbas su ES ir trečių šalių didmenininkais, mažmeninės prekybos tinklais;
  • Derybos, sutarčių bei komercinių pasiūlymų ruošimas;
  • Verslo santykių su pagrindiniais klientais vystymas bei palaikymas;
  • Rinkos bei konkurencinės aplinkos monitoringas, rinkodariniai pasiūlymai;
  • Pasiūlymų teikimas produktų tobulinimui / naujų įvedimui.

Reikalavimai kandidatui:

  • Sėkmingo pardavimų darbo patirtis su FMCG produktais;
  • Patirtis su veganiškais produktais būtų privalumas;
  • Iniciatyvumas, atkaklumas, ambicingumas, orientacija į rezultatą;
  • Analitinis mąstymas;
  • Geri bendravimo bei derybų įgūdžiai;
  • Darbo patirtis analogiškoje darbo pozicijoje (bent 3+ metai);
  • Geros anglų kalbos žinios.

Mes siūlome:

  • Svarbią poziciją augančioje kompanijoje;
  • Mišrų darbo grafiką (galimybę dirbti iš namų ir ofise);
  • Darbo užmokestis, priklausomai nuo patirties ir kompetencijos: 3000-4500 eur/mėn. prieš mokesčius.

Kviečiame prisijungti į kol kas nedidelį, tačiau draugišką ir profesionalų kolektyvą. Suteiksime geras darbo sąlygas ir galimybę įgyvendinti savo idėjas.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 3000 - 4500

Papildoma informacija: .

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Smėlio g. 18, Geležių k., LT-14168, Vilniaus r.

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
  •  Rusų
Kontaktinis asmuo
Josif .
868546023

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Projektų ir procesų valdymo skyriaus projektų vadovė (-as)
Regitra, VĮ
Vilnius
€ 2300 – 2900
Galioja iki: 2024.05.09
Pardavimo projektų vadovas esamiems klientams (šildymo, vėdinimo įranga, santechnika)
Noriu personalo sprendimų grupė
Vilnius
€ 3300 – 6600
Galioja iki: 2024.05.22
Komercijos Vadovas Gamybos įmonėje
PRIMUM ESSE klientas
Kaunas
€ 5000 – 6500
Galioja iki: 2024.05.05
Vizualistas (-ė) "H&M" parduotuvėje Vilniuje, pilnas etatas
H & M Hennes & Mauritz, UAB
Vilnius
€ 1260
Galioja iki: 2024.05.11
Sales Representative
CVO Recruitment, UAB
Vilnius
€ 1800 – 2200
Galioja iki: 2024.05.16
Darnaus judumo ir paslaugos vadovas (-ė)
Lietuvos geležinkeliai, AB
Vilnius
€ 3600 – 5400
Galioja iki: 2024.05.07