1174
Roshen Nord
Trade marketing manager (Prekės ženklo rinkodaros vadybininkas) (-ė)
Roshen Nord
Roshen Nord

Roshen Nord

Trade marketing manager
Prekės ženklo rinkodaros vadybininkas
Lietuva, Latvija, Estija (analizė, pardavimai, rinkodara)

Apie įmonę:

Roshen Nord ieško darbuotojo! Roshen Nord yra Roshen konditerijos korporacijos prekybos namai, kurie pardavinėja įvairų konditerijos produktų asortimentą. Roshen papuola į TOP 30 didžiausių konditerijos gamintojų pasaulyje sąrašą. Užėmusi 23 vietą 2023 m. Pasaulio 100 didžiausių konditerijos įmonių reitinge. Baltijos šalyse veikiame nuo 2007 m. ir esame žinomi klientams tiek tradiciniais, tiek unikaliais Roshen skoniais. Šiuo metu ieškome prekės ženklo rinkodaros vadybininko. Jei turite patirties rinkodaros ir/ar pardavimų srityse ir ieškote iššūkių, su malonumu kviečiame prisijungti prie mūsų Baltijos komandos, įsikūrusios Vilniuje.

Įmonė siūlo:

  • Bendradarbiavimo aplinka su įsitraukusiais ir remiančiais kolegomis.
  • Galimybė augti neformalioje bendravimo ir vadovavimo aplinkoje, kuri nuolat ieško puikių komandos žaidėjų ir lyderių.
  • Atlyginimas atitinkantis jūsų patirtį ir įgūdžius dabartinėje darbo aplinkoje.

Jūsų atsakomybės:

  •  Prekės ženklo rinkodaros plano kūrimas ir įgyvendinimas, atitinkantis pardavimo ir rinkodaros tikslus.
  • Konkurentų kainų, asortimento, rinkos dalies ir rinkodaros strategijų stebėjimas.
  • Pardavimo plano įgyvendinimo, pelningumo, kiekybinės ir kokybinės platinimo analizė.
  • Asortimento matricos kūrimas pagal kanalus, rotacijos planavimas, palaikymas ir stebėjimas.
  • Prekių pasiūlos kūrimas naujų SKU produktų paleidimui.
  • Produktų akcijų kainodaros strategijų ir prekės ženklo rinkodaros investicijų kūrimas, siekiant remti augimą. Kainų modelių skaičiavimas pagal platinimo kanalus.
  • Rekomenduojamų planogramų kūrimas.

Reikalingos kompetencijos:

  • Bent 3 metų patirtis prekės ženklo rinkodaros srityje su maisto produktų gamintojais, pageidautina tarptautinėse įmonėse.
  • Pažengęs naudotojas Microsoft Excel, Word.
  • Gebėjimas dirbti su dideliais informacijos kiekiais.
  • Analitiniai gebėjimai.
  • Supratimas apie reguliarią ir akcijų kainodarą.
  • Pirkėjo elgesio ir būdų, kaip įtakoti jų sprendimus, supratimas.
  • Laisvas anglų kalbos mokėjimas raštu ir žodžiu.

Tai puikus pasiūlymas prisijungti ir augti gerbiamoje įmonėje. Jei manote, kad prekės ženklo rinkodaros vadybininko vaidmuo Roshen Nord galėtų būti Jūsų sekantis geriausias karjeros žingsnis, maloniai prašome atsiųskite savo CV anglų kalba spustelėjus Kandidatuoti arba bendrinkite savo LinkedIn profilį.

Tik suinteresuoti kandidatai bus informuoti. Konfidencialumas garantuojamas.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 3000 - 3600

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena
  • Lankstus grafikas

Įgūdžiai

 MS Office programos

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
HR -

Įmonės tinklalapishttps://roshen.com/lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Inovacijų ir tvarios plėtros vadovė (-as)
Valstybinių miškų urėdija, VĮ
Vilnius
€ 4590 – 5967
Galioja iki: 2024.05.03
Product Communication Team Lead
Omnisend, UAB
Vilnius
€ 3800 – 4500
Galioja iki: 2024.05.17
Rinkodaros projektų vadovė (-as)
Regitra, VĮ
Vilnius
€ 2300 – 2800
Galioja iki: 2024.05.08
Rinkodaros projektų vadovas (-ė)
Emplonet, UAB
Vilnius
€ 2400 – 3000
Kokybės ir atitikties pareigūnas (-ė)
Baltic Ground Services