498
Bendrosios praktikos slaugytojas (-a) Gemma Vievio namuose
UAB Vievio namai

Siūlome darbą bendrosios praktikos slaugytojui (-ai) moderniuose Gemma Vievio namuose

Reikalavimai darbuotojui:
  • Bendrosios praktikos slaugytojo išsilavinimas bei galiojanti licencija;
  • Panašaus darbo patirtis, darbo patirtis globos namuose ar ligoninės stacionare (Jūsų privalumas);
  • Gebėjimas dirbti komandoje;
  • Dėmesingumas bei paslaugumas;
  • Atsakingumas, kruopštumas, komunikabilumas;
  • Geri kompiuterinio raštingumo įgūdžiai.

Darbo pobūdis

  • Stebėti Vievio namų gyventojų sveikatos būklę, atlikti reikalingus slaugos veiksmus;
  • Operatyviai reaguoti į gyventojų sveikatos pokyčius, teikti skubią medicinos pagalbą;
  • Vykdyti gydytojų paskyrimus;
  • Tvarkyti medicininę dokumentaciją;
  • Mokyti gyventojus sveikos gyvensenos principų.

Įmonė siūlo

  • Darbą I-V nuo 08:00 val. iki 16:06 val., VI-VII laisvi;
  • Galimybę prisidėti prie modernių ilgalaikės priežiūros namų kūrimo;
  • Optimalų darbo krūvį, atitinkantį teisės aktų reikalavimus;
  • Galimybę gilinti profesines žinias vidiniuose/išoriniuose mokymuose;
  • Apmokamus pietus Vievio namų restorane;
  • Kompensaciją tarpmiestinio transporto išlaidoms kelionei į/iš darbo iš kitų (ne Vievio) Lietuvos rajonų;
  • Darbo drabužius ir jų priežiūrą;
  • Modernią personalo poilsio zoną, patogias persirengimo patalpas su dušo kambariu;
  • Jaukią, ramią aplinką, profesionalių ir palaikančių kolegų komandą.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1161 - 2120

Papildoma informacija: Bazinis atlygis 1161-1736 Eur/mėn., neatskaičius mokesčių, ir nuo darbo rezultatų ir kokybės priklausantis priedas iki 384 Eur/mėn., neatskaičius mokesčių). Bazinis atlygis priklauso nuo turimos patirties ir įgūdžių.

Vietovė

    Elektrėnai, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Šviesos skg. 1, Vievis

Laikas

  • Visa darbo diena, pamainomis

Kalbos

  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Kristina B.
+37067785228
Ilgalaikės senjorų globos Gemma Vievio namai duris atvėrė 2023 m. lapkritį. Tai naujas, modernus, beveik 5 tūkst. kv. m. ploto kompleksas, kuriame teikiamos ilgalaikės priežiūros paslaugos. Naujuose Gemma Vievio namuose galės įsikurti iki 160 senjorų. Patogiam senjorų gyvenimui numatytos bendrosios erdvės poilsiui bei užsiėmimams, restoranas, masažo, fizinės reabilitacijos kabinetai, skaitykla, grožio salonas, platūs pasivaikščiojimo takai, net šiltnamis ir pakeltos lysvės daržininkystei.

Įmonės tinklalapishttps://www.gemma.lt/vievio-namai

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Metodininkas (-ė)
TECHIN (Vilniaus technologijų ir inžinerijos mokymo centras)
Vilnius
€ 1800 – 2400
Galioja iki: 2024.05.03
Kūrybinių projektų specialistas
Etours.lt
Vilnius
€ 1700 – 2700
Galioja iki: 2024.05.05
Dirbtinio intelekto inžinierius (-ė)
City Service, UAB
Vilnius
€ 5000 – 8000
Galioja iki: 2024.05.19
Buhalteris/ -ė su vokiečių k. žiniomis
Techninės projektų dalies vadybininkas / ūkvedys
Pitlane, UAB
Vilnius
€ 2000 – 2700
Galioja iki: 2024.05.09
Maisto gamybos technologės (-o)
Delikatesas ŽŪB
Lietuva
€ 2200 – 4500
Galioja iki: 2024.05.15