518
Hansa Flex Hidraulika, UAB
Tekintojas

Reikalavimai darbuotojui

Minimalios techninės žinios;
Kruopštumas, geri bendravimo įgūdžiai;
Galime įdarbinti mokinį, turintį šiek tiek praktikos-supratimo apie tekinimą, su galimybe apmokyti;
Svarbiausia noras mokytis, bei tobulėti.

Darbo pobūdis

Hidraulinių komponentų tekinimas, frezavimas, paruošimas gamybai.

Įmonė siūlo

Profesinio tobulėjimo galimybes;
Visus reikalingus mokymus;
Laiku mokamą atlyginimą, priedus prie atlyginimo už pasiektus rezultatus;
Geras darbo sąlygas ir draugišką kolektyvą tarptautinėje įmonėje.

Telefono nr. pasiteiravimui +370 614 82233
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1700 - 2200

Vietovė

    Klaipėda, Klaipėdos apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Pranas Kniukšta
UAB "HANSA FLEX HIDRAULIKA" yra bendra Lietuvos ir Vokietijos įmonė, priklausanti HANSA FLEX įmonių grupei, esančiai daugelyje pasaulio šalių ir aptarnaujančiai daugiau kaip 150 tūkstančių gaminamos produkcijos naudotojų. HANSA FLEX yra hidraulinių sistemų bei komponentų lyderė Europoje. Labai platus įmonių tinklas ir kvalifikuoti darbuotojai leidžia mūsų partneriams pasiūlyti greitus ir patikimus technologinius sprendimus.

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Vadybininkas
Klaipėda
€ 1400 – 2600
Galioja iki: 2024.05.11
Pardavėjas (-a) Vilniuje (Naujininkai, Kapsų g.)
Lidl Lietuva, UAB
Vilnius
€ 1225 – 1950
Galioja iki: 2024.05.23
Priežiūros meistras (Komercinis objektas)- Klaipėda
City Service Engineering, UAB
Klaipėda
€ 2095 – 2630
Galioja iki: 2024.05.10
Sezoninis darbas Vilniuje (Valakampiai, Nemenčinės pl.) (pilnu ir nepilnu etatu)
Vilnius
€ 1225 – 1405
Galioja iki: 2024.05.15
Vadybininkas (-ė)
Šiaulių bankas, AB
Klaipėda
€ 1490 – 2240
Galioja iki: 2024.05.16
Klientų aptarnavimo vadybininkas (-ė) (0,75 etato)
Alna Business Solutions
Vilnius
€ 1125 – 2000
Galioja iki: 2024.05.19