841
Eksporto plėtros projektų vadovas (gamybinė kompanija/farmacija)
NOVA LUX management solutions klientas

Mums reikalingas

Mūsų klientė - šiuolaikiška ir pažangi, nuolat auganti ir tobulėjanti, tarptautiniu mastu veikianti farmacijos įmonė, kurianti ir gaminanti natūralius farmacinius preparatus - maisto papildus, vaistus bei produktus, skirtus grožio puoselėjimui. Kompanija didelį dėmesį skiria naujausioms gamybos technologijoms, didžiąją gaminamos produkcijos dalį eksportuoja į V. Europos, Skandinavijos šalis bei Artimųjų Rytų rinkas.

Šiuo metu kompanija į savo komandą Vilniuje kviečia kūrybingą, nebijantį iššūkių ir pozityviai nusiteikusį

EKSPORTO PLĖTROS PROJEKTŲ VADOVĄ

Darbo pobūdis:
• naujų klientų paieška kontraktinės gamybos paslaugoms (Europos šalių rinkose), santykių užmezgimas ir plėtojimas;
• kompanijos interesų atstovavimas susitikimuose su klientais ir tarptautinėse parodose;
• potencialių klientų analizė, jų atranka;
• dalyvavimas metiniuose konkursuose;
• komercinių pasiūlymų ir sutarčių rengimas, derybos;
• projektų / užsakymų įgyvendinimo koordinavimas, jų administravimas (tarpininkavimas tarp kontraktinės gamybos kliento ir gamybos, logistika, iškilusių problemų sprendimas).

Reikalavimai kandidatui:
• aukštasis išsilavinimas;
• didesnė nei 3 metų pardavimų / eksporto patirtis (ypač dirbant su ilgais / dideliais pardavimais);
• gebėjimas dirbti savarankiškai;
• puikus anglų k. mokėjimas (kitų kalbų mokėjimas būtų didelis privalumas);
• imlumas naujai informacijai ir gebėjimas dirbti su dideliu informacijos kiekiu;
• puikūs bendravimo ir derybiniai įgūdžiai;
• organizaciniai gebėjimai;
• lankstumas, greita orientacija ir kritinis mąstymas.

Kompanija siūlo:
• įdomų, dinamišką ir perspektyvų ilgalaikį darbą kompanijoje, vienoje iš savo srities lyderių;
• galimybę prisidėti prie strategiškai svarbių kompanijos sprendimų;
• profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes;
• puikias darbo sąlygas bei patrauklų darbo užmokestį (orientaciniai apie 3200 Eur bruto).

Laukiame Jūsų CV su nuoroda "Eksporto plėtros projektų vadovas (farmacija)".
Jūsų duomenų konfidencialumą garantuojame.

Nova Lux management solutions
Platesnė informacija Diana Galickienė
Tel.: (652) 77181
El. paštas: diana@novalux.lt
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 3200

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 Eksportas Pardavimai B2B Sales

Kalbos

  •  Anglų
Kontaktinis asmuo
Diana Galickienė
+370 652 77181
Konsultacinė kompanija Nova Lux management solutions (www.novalux.lt) nuo 1999 m. dirba žmogiškųjų išteklių valdymo srityje. Pagrindinės veiklos sritys personalo paieška, atranka, vertinimas bei praktinių mokymų, seminarų organizavimas.
Kontaktai:
Savanorių pr. 22, Vilnius
diana@novalux.lt
Laisvės al. 76, Kaunas
jolanta@novalux.lt
+370 685 58043
Nova Lux - siekiantiems daugiau!

Įmonės tinklalapishttp://www.novalux.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

NEKILNOJAMOJO TURTO BROKERIS (-Ė) - su apmokymais ir įvedimu į rinką
Vilniaus Turtas, UAB
Vilnius
€ 2806 – 7438
Galioja iki: 2024.05.12
Kūrybinių projektų specialistas
Etours.lt
Vilnius
€ 1700 – 2700
Galioja iki: 2024.05.05
Pardavimo vadybininkas (-ė)
Sevatrans, UAB
Vilnius
€ 1900 – 2454
Galioja iki: 2024.05.17
Team Lead (YEU Scandinavia Team)
Yara Lietuva, UAB
Vilnius
€ 2859 – 4289
Galioja iki: 2024.05.19
Verslo sistemos analitikas (-ė)
City Service, UAB
Vilnius
€ 3000 – 3500
Galioja iki: 2024.05.02
Sistemų analitikas