795
Lietuvos nacionalinė vežėjų automobiliais asociacija LINAVA
TEISININKAS (-Ė)

Trisdešimt trečius metus veiklą vykdanti viena didžiausių asociacijų Lietuvoje Lietuvos nacionalinė vežėjų automobiliais asociacija Linava vienija beveik 650 Lietuvos vežėjų ir yra Tarptautinės kelių transporto sąjungos (IRU) narė. Asociacija atstovauja ir gina Lietuvos vežėjų interesus Lietuvos ir užsienio rinkose. Asociacija Linava teikia asociacijos nariams kokybiškas, poreikius ir reikalavimus bei asociacijos įsipareigojimus atitinkančias paslaugas. Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos LINAVA šiuo metu darbui Vilniuje ieško kandidato (-ės) į:

TEISININKO (-ĖS) POZICIJĄ

Darbo pobūdis:

  • Analizuoja asociacijos sekretoriato veiklos teisinį pagrįstumą, nustato klaidas, numato, kaip teisiškai teisingai išspręsti su kasdienine veikla susijusias problemas
  • Rengia veiklai reikalingas sutartis, susitarimus, ruošia arba vizuoja ketinimų protokolus ir generalinio sekretoriaus įsakymus
  • Analizuoja asociacijos sekretoriato lokalinių aktų (instrukcijų, nuostatų, metodikų ir kt.) projektus, juos teisiškai įvertina ir pateikia savo pastabas ir pasiūlymus
  • Kontroliuoja, ar atitinka teisinių norminių aktų reikalavimus darbo santykius reglamentuojantys dokumentai
  • Ruošia juridinius dokumentus ir medžiagą, reikalingą dirbti generaliniam sekretoriui ir prezidiumo nariams
  • Pagal įgaliojimą atstovauja asociaciją teisme, valstybės ir valdžios institucijose, mokesčių inspekcijoje, santykiuose su kitomis įmonėmis ir organizacijomis
  • Analizuoja santykius su bankais, biudžetu, socialinio draudimo įstaigomis, kreditoriais ir debitoriais ir juos teisiškai įvertina, teikia pastabas ir pasiūlymus
  • Tiria įmonės darbuotojų ir kitų institucijų skundus, pretenzijas, pageidavimus ir pasiūlymus, juos analizuoja, teisiškai įvertina ir rengia atsakymų projektus
  • Informuoja generalinį sekretorių, bei prezidiumo narius apie naujai priimtus įstatymus, kurie susiję su asociacijos veikla, apie tokių įstatymų pakeitimus ir papildymus, konsultuoja sekretoriato darbuotojus teisės klausimais
  • Teisiškai sprendžia visus ūkinės veiklos teisinius, administracinius, socialinius ir kitus klausimus ir pateikia savo išvadas, vykdo kitus generalinio sekretoriaus žodinius ir rašytinius nurodymus bei generalinio sekretoriaus įsakymus

Reikalavimai:

  • Aukštasis universitetinis arba jam prilygintas vienpakopis socialinių mokslų studijų srities teisės krypties išsilavinimas
  • Pageidautina turėti bent vienerių metų teisinio darbo stažą
  • Išmanyti dokumentų rengimo taisykles
  • Gebėti analizuoti didelės apimties informaciją, ją sisteminti bei apibendrinti
  • Gebėti panaudoti turimas profesines žinias, rengiant bei redaguojant analitinius, procesinius dokumentus, lokalinius teisės aktus
  • Atidumas, atsakingumas, iniciatyvumas
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office)
  • Sklandi lietuvių kalba
  • Mokėti anglų kalbą ne žemesniu, kaip B2 lygiu

Mes Jums siūlome:

  • Dirbti vienoje didžiausių transporto įmonių asociacijų
  • Dinamišką darbą pokyčių laikotarpiu, kai atsiveria galimybės prisidėti prie asociacijos veiklos gerinimo
  • Profesionalių iššūkių kupiną kasdienybę, saviraiškos galimybes
  • Darbą ambicingiems ir motyvuotiems
  • Mėnesinį darbo užmokestį neatskaičius mokesčių 2000 EUR

Gyvenimo aprašymo su nuoroda Teisininkas (-ė) siųskite spustelėjus Kandidatuoti.
Lauksime iki 2024 m. balandžio 26 d. Duomenų konfidencialumą garantuojame, informuosime tik atrinktus kandidatus.

Darbo laikas: visa darbo diena
Vietovė: Vilnius, Jankiškių g. 41
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2000

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Vilnius, Jankiškių g. 41
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena
  • Lankstus grafikas

Įgūdžiai

 MS Office programos

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
HR -

Įmonės tinklalapishttp://www.linava.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Skolų išieškojimo specialistas (-ė)
Finansų bitė, UAB
Vilnius
€ 2300 – 2700
Galioja iki: 2024.05.09
Sistemų analitikas
Alliance for Recruitment
Vilnius
€ 1930 – 2630
Galioja iki: 2024.05.11
Lawyer
SBSB InterFin OU
Vilnius
€ 1500 – 2000
Vyresnysis (-ioji) kredito pareigūnas (-ė)
Investicijų ir verslo garantijos, UAB
Vilnius
€ 3500 – 4600
Teisininkas (-ė)
NKC, Nacionalinis kraujo centras
Vilnius