823
Tautinių bendrijų grupės vadovas (-ė)
LIETUVOS NACIONALINIS RADIJAS IR TELEVIZIJA, VšĮ

Darbo pobūdis

LRT gilias tradicijas turinti didžiausia ir moderniausia žiniasklaidos grupė Lietuvoje, kviečia prisijungti Tautinių bendrijų grupės vadovą (-ę). Būsite atsakingas (-a) už Tautinių bendrijų grupės, kuriančios turinį rusų, lenkų, ukrainiečių kalbomis, koordinavimą ir vystymą.

  • Portalo, radijo ir TV platformų turinio tautinėms mažumoms koordinavimas, medžiagų rengimas.
  • Sklandžios LRT Tautinių bendrijų grupės veiklos užtikrinimas (veiklos organizavimas ir koordinavimas).
  • LRT žiniasklaidos platformų rusų, lenkų ir ukrainiečių kalbomis vystymas.
  • Kontaktų su Lietuvos ir užsienio partneriais mezgimas ir vystymas.
  • Temų, idėjų generavimas, siekiant stiprinti LRT žinomumą ir populiarumą.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas.
  • Patirtis žiniasklaidoje, portalo/radijo/TV specifikos išmanymas.
  • Puikūs lietuvių, anglų ir rusų kalbų įgūdžiai, ukrainiečių ar lenkų kalbų mokėjimas būtų privalumas.
  • Gebėjimas savarankiškai planuoti, organizuoti savo ir komandos veiklą, suprasti ir valdyti kompleksinius procesus.

Įmonė siūlo

  • Išskirtinę ir įdomią aplinką viename moderniausių transliuotojų Baltijos šalyse.
  • Iššūkių kupiną kasdienybę, profesinį augimą ir plačias saviraiškos galimybes.
  • Profesionalią, bendradarbiaujančią komandą.
  • Žurnalistų ugdymo programą.
  • Papildomų naudų paketą: sveikatos draudimą, daugiau atostogų dienų nei numatyta DK, vidinius renginius, konkursus, mokymus asmeninam ir profesiniam tobulėjimui.
  • Darbo užmokestį nuo 2500 iki 3150 Eur/mėn. neatskaičius mokesčių, priklausomai nuo turimos kompetencijos.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2500 - 3150

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    S. Konarskio g. 49, Vilnius

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Ieva Martinkevič
LRT atvira, skaidri, socialiai atsakinga ir savo žmones mylinti organizacija. Esame didžiausia ir moderniausia žiniasklaidos grupė Lietuvoje.
Kviečiame prisijungti!

Įmonės tinklalapishttp://www.lrt.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Inovacijų ir tvarios plėtros vadovė (-as)
Valstybinių miškų urėdija, VĮ
Vilnius
€ 4590 – 5967
Galioja iki: 2024.05.03
Vyresnysis specialistas (-ė) (Licencijavimo skyriuje)
CV-Online Recruitment Lithuania
Vilnius
€ 2432 – 3040
Galioja iki: 2024.05.22
Studijų Kokybės Koordinatorius (-ė)
Europos humanitarinis universitetas, VšĮ
Vilnius
€ 2600 – 2800
Galioja iki: 2024.04.30
Administravimo specialistas (-ė) Personalo komandoje
Šiaulių bankas, AB
Vilnius
€ 1560 – 2340
Galioja iki: 2024.05.02
Nepriklausomas (-a) valdybos narys (-ė)
Alliance for Recruitment