587
Lidl Lietuva, UAB
Pardavėjas (-a) Šiauliuose (Pramonės g.)

Įžanga

Galimybė kandidatuoti be CV!

Darbo pobūdis
•   Prekių iškrovimas į lentynas
•   Klientų aptarnavimas kasoje
•   Tvarkos parduotuvėje palaikymas
•   Maisto prekių šviežumo ir kokybės užtikrinimas

Reikalavimai kandidatui
•   Gali dirbti pamainomis nuo 5:30 iki 14:30 val. ir nuo 14:00 iki 22:30 val.
•   Kalbi lietuviškai
•   Esi pasiruošęs (-usi) intensyviam fiziniam darbui

Siūlome
•   LIDL dovanų korteles
•   Minutės tikslumu apskaičiuojamą ir apmokamą darbo laiką ir viršvalandžius
•   Privatų sveikatos draudimą ir profilaktines sveikatos priemones
•   Teorinius ir praktinius mokymus
•   Karjeros galimybes
•   Nemokamas profesionalių specialistų konsultacijas psichologiniais, teisiniais ir finansiniais klausimais
•   Šventes, konkursus ir komandos stiprinimo renginius
•   Dovanas darbuotojams ir jų vaikams
•   Rekomendacijų programą: papildomą premiją už įdarbintą draugą
•   Vaisius, kavą, arbatą

Kilus klausimų dėl kandidatavimo proceso, kreiptis 8 800 800 50 arba noriudirbti@lidl.lt
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1135 - 1750

Papildoma informacija: (suma iki apima priedus ir papildomą darbo užmokesčio dalį)

Vietovė

    Šiauliai, Šiaulių apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena, pamainomis

Kalbos

  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Personalo Skyrius
8 800 800 50
Dinamiški, greiti ir sėkmingi visa tai Lidl. Esame vieni iš mažmeninės prekybos maisto produktais lyderių Europoje. Lidl veikia daugiau nei 30 Europos šalių, valdo apie 12 000 parduotuvių, per 150 logistikos centrų, o įmonių grupėje dirba daugiau nei 310 000 darbuotojų.

Įmonės tinklalapishttps://karjera.lidl.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Sezoninis darbas Kėdainiuose (pilnu ir nepilnu etatu)
Kėdainiai
€ 1030 – 1185
Galioja iki: 2024.05.15
Pardavėjas (-a) Marijampolėje (Palangos g.)
Marijampolė
€ 1030 – 1600
Galioja iki: 2024.05.09
Sezoninis darbas Kaune, Veiverių g. (pilnu ir nepilnu etatu)
Kaunas
€ 1135 – 1305
Sezoninis darbas Šiauliuose (pilnu ir nepilnu etatu)
Šiauliai
Galioja iki: 2024.05.12
Sezoninis darbas Kaune, T. Masiulio g. (pilnu ir nepilnu etatu)
Kaunas
Pardavėjas (-a) Vilniuje (Baltupiai, Ateities g.)
Vilnius
€ 1225 – 1950
Galioja iki: 2024.05.24