648
Lidl Lietuva, UAB
Praktikantas (-ė) akcijų ir pasiūlymų skyriuje, Lentvaryje (apmokama praktika)

Įžanga

Dinamiški, greiti ir sėkmingi – visa tai Lidl. Esame vieni iš mažmeninės prekybos maisto produktais lyderių Europoje. Lidl veikia 30 Europos šalių, valdo apie 12 000 parduotuvių, per 150 logistikos centrų, o įmonių grupėje dirba daugiau nei 310 000 darbuotojų. Lietuvoje šiuo metu veikia 72 parduotuvės ir paskirstymo centras Kaune ir Vilniuje. Šiuo metu prie Regioninės bendrovės Lentvaryje komandos kviečiame prisijungti praktikantą (-ę) akcijų ir pasiūlymų skyriuje.

Darbo pobūdis

  • Pagalba atliekant kasdienes užduotis
  • Informacijos suvedimas sistemose, duomenų ir ataskaitų atnaujinimas
  • Prekių paskirstymas į parduotuves
  • Pagalba ruošiant prekių pardavimų, turimų likučių ar nurašymų analizes
  • Kitų praktikos vadovo pavestų užduočių atlikimas

Reikalavimai kandidatui

  • Ekonomikos, verslo vadybos, logistikos, tarptautinio verslo, verslo administravimas ir pan. krypčių studentas (-ė)
  • Praktikai būtina trišalė sutartis
  • Galimybė dirbti pilną darbo dieną
  • Galimybė praktikai skirti 3-6 mėn.
  • Mokėjimas dirbti Excel programa - privalumas
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas - privalumas

Siūlome

  • Galimybę studijų metu įgytas žinias pritaikyti praktiškai
  • Apmokamą praktiką
  • Įgyti įgūdžių, naudingų tolesnėje karjeroje
  • Iš arti pamatyti tarptautinės įmonės darbo organizavimą ir procesus
  • Galimybę pamatyti Logistikos centro atidarymą iš arti ir būti to dalimi
  • Galimybę įgyti patirties sparčiai augančioje Top Employer Lietuva ir Europa apdovanojimus pelniusioje kompanijoje
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 924

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Terminuota sutartis
Kontaktinis asmuo
Jolita Streikutė
Dinamiški, greiti ir sėkmingi visa tai Lidl. Esame vieni iš mažmeninės prekybos maisto produktais lyderių Europoje. Lidl veikia daugiau nei 30 Europos šalių, valdo apie 12 000 parduotuvių, per 150 logistikos centrų, o įmonių grupėje dirba daugiau nei 310 000 darbuotojų.

Įmonės tinklalapishttps://karjera.lidl.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Generalinio direktoriaus padėjėjas (-a)
Registrų centras, VĮ
Vilnius
€ 1760 – 2640
Galioja iki: 2024.05.03
Iniciatyvų asistentas(-ė)
„Transparency International“ Lietuvos skyrius
Vilnius
€ 1100 – 1700
Galioja iki: 2024.05.18
Biuro administravimo mokytojas (-a)
TECHIN (Vilniaus technologijų ir inžinerijos mokymo centras)
Vilnius
€ 1700 – 2300
Galioja iki: 2024.05.08
Pardavėjas (-a) Vilniuje (Juodasis kelias)
Vilnius
€ 1225 – 1950
Galioja iki: 2024.05.24
Executive Office Manager/ PA for CEO
SmartLynx Airlines Ltd
Vilnius
€ 2750 – 3000
Galioja iki: 2024.05.22
Ekspertas (-ė) – gydytojas (-a) (pusė etato)
ERGO Insurance SE Lietuvos filialas
Vilnius
€ 1100 – 1300
Galioja iki: 2024.05.09