142
Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikos
IS pagalbos specialistas(-ė)

Darbo aprašymas

Pagalbos teikimas naudotojams dirbantiems su ligoninės informacinėmis sistemomis;
Incidentų bei problemų registravimas bei sprendimas;
Naudotojų poreikių išsiaiškinimas ir kylančių klausimų sprendimas;
Bendradarbiavimas su kitais Informatikos ir plėtros centro kolegomis, sprendžiant sudėtingesnius klausimus;
Žinių duomenų bazės kaupimas, tvarkymas, naudojimas.

Reikalavimai kandidatui

Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas, gali būti ir paskutinių kursų studentas;
Geri bendradarbiavimo bei komunikavimo įgūdžiai;
Gebėjimas atlikti įvairias užduotis vienu metu, atsparumas stresui;
Organizuotumas bei gebėjimas dirbti komandoje;
Noras tobulėti ir imlumas naujovėms;
Panašaus darbo patirtis bei programavimo ir reliacinių duomenų bazių pagrindų išmanymas būtų privalumas.

Siūlome

Atsakingą ir įdomų darbą (galimybė susipažinti su visomis ligoninėje veikiančiomis informacinėmis sistemomis ir naujausiomis technologijomis bei inovacijomis);
Profesinio tobulėjimo bei karjeros galimybes;
Darbo užmokestį, atitinkantį kompetenciją bei papildomo uždarbio galimybę;
Jaunatvišką kolektyvą ir draugišką darbo atmosferą.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1200 - 2100

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Santariškių g. 5
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 MS Office Windows

Kalbos

  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Jūratė Trinkūnienė
869771510

VUL Santaros klinikos yra viena didžiausių Lietuvos ligoninių, teikiančių aukščiausio lygio specializuotas asmens sveikatos priežiūros paslaugas bei vykdančių nuolatinį pedagoginį bei mokslinį tiriamąjį darbą, kuriame veikia vienas pažangiausių IT centrų. Informatikos ir plėtros centre dirba virš 60 darbuotojų, tai aukštos kvalifikacijos programuotojai, telekomunikacijų specialistai, informacinių technologijų specialistai, projektų vadovai, sistemų administratoriai, informacinių sistemų specialistai bei IT pagalbos specialistai. Esame pažangiausia gydymo įstaiga Lietuvoje, siekiame tobulėti bei nuolat atsinaujinti todėl vienas iš siekių - stipri, profesionali, šiuolaikiška komanda.