245
Projektų vadovas (-ė) - Projektų įgyvendinimo skyriuje
Litgrid, AB
Litgrid, AB
Litgrid, AB

Litgrid, AB

Reikalavimai

• aukštasis universitetinis išsilavinimas;
• ne mažesnė nei 2 metų darbo patirtis projektų valdymo srityje;
• mažiausiai 2 sėkmingai įgyvendinti infrastruktūriniai projektai;
• labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
• vairuotojo pažymėjimas;
• geras anglų kalbos mokėjimas;
• atsakingumas, organizuotumas, iniciatyvumas, komunikabilumas, orientacija į tikslą.

Privalumai:

• projektų valdymo patirtis elektros energetikos srityje;
• darbo įgūdžiai naudojant MS Project įrankį;
• projektų valdymo srities sertifikatai.

Darbo aprašymas

• paskirtų infrastruktūrinių projektų detalus planavimas ir įgyvendinimo organizavimas;
• projekto įgyvendinimui sudarytos komandos darbo organizavimas;
• projekto įgyvendinimo terminų, investicijų panaudojimo, projekto rezultato kokybės kontrolė;
• dalyvavimas bendrovės viešųjų pirkimų komisijos darbe perkant paslaugas, įrangą ir rangos (statybos) darbus priskirtiems investiciniams projektams įgyvendinti;
• visų dokumentų, reikalingų investicinių projektų inicijavimui, planavimui, įgyvendinimui ir kontrolei, ruošimas.

Papildoma informacija

Jei skaitai šį darbo pasiūlymą, mes tikimės, kad rimtai svarstai prisijungti prie mūsų komandos. Greta kiekvienai darbo pozicijai siūlomų pagrindinių naudų (atlyginimo, darbo priemonių ir t.t.), tau kaip naujam komandos nariui (-ei) esame paruošę ir naudų krepšelį. Tikimės, kad dėka jo tau bus lengviau pajausti visos komandos gerovę ir darbo sąlygas, profesinį tobulėjimą. Turėsi lengvesnes galimybes ne tik rūpintis asmeniais poreikiais, bei šeima, bet tuo pačiu, atsivers platesnės galimybės prisidėti prie socialinės veiklos. Tau siūlome:

• galimybę prisidėti prie unikalių šalies ir tarptautinės svarbos projektų;
• palikti savo žymę įgyvendinant Lietuvos energetinę nepriklausomybę;
• dirbti įdomų, praturtinantį ir ugdantį darbą ateities energetikos centre kartu su geriausiais savo srities ekspertais;
• vidinius ir išorinius mokymus, kursus ir narystę profesinėse organizacijose
• galimybę lanksčiai dirbti iš biuro ir iš namų;
• papildomas apmokamas atostogas ir apmokamą neatvykimą į darbą ligos atveju;
• darbo užmokestis nuo 2400 EUR iki 3700 EUR (su mokesčiais), nustatomą atsižvelgiant į turimą kompetenciją ir darbinę patirtį;
• finansinį skatinimą pagal LITGRID AB galiojančią tvarką.

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime kandidatus, patekusius į kitą atrankos etapą

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2400 - 3700

Papildoma informacija: darbo užmokestis nuo 2400 EUR iki 3700 EUR (su mokesčiais), nustatomą atsižvelgiant į turimą kompetenciją ir darbinę patirtį;

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Vilija Juchnaitė
+370 60301111

Įmonės tinklalapishttp://www.epsog.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Vizualistas (-ė) "H&M" parduotuvėje Panevėžyje, 1 etatas / terminuotai
H & M Hennes & Mauritz, UAB
Panevėžys
€ 1130
Galioja iki: 2024.05.02
Pašto skyriaus grupės vadovas (-ė)
JAV ambasada Lietuvoje
Vilnius
€ 1870 – 2526
Galioja iki: 2024.04.25
Mokymosi visą gyvenimą projektų vadovas (-ė)
Kauno technologijos universitetas
Kaunas
€ 2000 – 2400
Galioja iki: 2024.05.10
Tarptautinių partnerysčių skyriaus vadovas (-ė)
Mykolo Romerio Universitetas
Vilnius
€ 2000 – 2800
Galioja iki: 2024.05.17
Office space manager
AS "Citadele banka" Lietuvos filialas
Vilnius
€ 2800 – 3550
Galioja iki: 2024.05.05
HVAC Technician (Heating Ventilation and Air Conditioning)