2136
Druskininkų kultūros centras
KOMUNIKACIJOS GRUPĖS VADOVAS (-Ė)

Darbo pobūdis:

  • Įstaigos komunikacijos strategijos rengimas, planavimas ir įgyvendinimas
  • Renginių komunikacijos projektų rengimas ir valdymas
  • Komunikacijos metinio biudžeto formavimas ir vykdymo kontrolė
  • Kokybiško turinio kūrimas ir informacijos žiniasklaidai rengimas ir sklaidos organizavimas
  • Įstaigos organizuojamų renginių vizualų kūrimo organizavimas
  • Renginių, įvykių fiksavimo (fotografavimas, filmavimas) organizavimas

Reikalavimai darbuotojui:

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas (komunikacijos, žurnalistikos, filologijos srityse)
  • 2+ metų patirtis komunikacijos srityje (privalumas kultūros srityje)
  • Komunikacijos projektų organizavimo, valdymo ir įgyvendinimo patirtis ir įgūdžiai
  • Gebėjimas taisyklinga lietuvių kalba kurti kokybišką turinį, kūrybiškai ir įtikinamai pasakoti raštu ir žodžiu

Siūlome:

  • Įdomias ir atsakingas darbines funkcijas kultūros srityje
  • Palankią erdvę realizuoti savo profesinį potencialą
  • Kompetentingų ir motyvuotų kolegų visokeriopą pagalbą
  • Lankstų individualizuotą darbo grafiką, galimybę iš dalies dirbti nuotoliu
  • Tobulėjimą ir kvalifikacijos kėlimo galimybes
  • Kūrybinę laisvę
  • Dinamišką ir spalvingą darbą

Laukiantys iššūkiai:

  • Projekto Druskininkai Lietuvos kultūros sostinė 2025 komunikacijos strategijos parengiamųjų darbų organizavimas, vykdymas ir kontrolė
  • Projekto Druskininkai Lietuvos kultūros sostinė 2025 komunikacijos strategijos įgyvendinimas

Privalumas:

  • Vairuotojo pažymėjimas

Pareigybės lygis A, pareiginė alga koeficientas nuo 1,11 (bruto).

Gyvenimo aprašymą pateikti iki 2024-06-03 d.
Pasiteiravimui tel. +370 313 58 106.
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 1980

Дополнительная информация: Nuo 1980 eur neatskaičius mokesčių priklauso nuo turimos patirties Pareigybės lygis – A, pareiginė alga koeficientas nuo 1,11 (bruto).

Место работы

    Druskininkai, Alytaus apskritis, Литва
  • Возможность удалённой работы

Тип работы

  • Полный рабочий день
  • Гибкий график

Языки

  •  Литовский
Контактное лицо
Raimonda .
+370 313 58 106

Похожие объявления о вакансиях

Projekto "Jungtys" metodininkas
Jaunimo reikalų agentūra
Vilnius
€ 1571.15 – 2321.02
Срок: 2024.06.23
Žmonių ir kultūros skyriaus Administravimo grupės vadovė (-as)
Valstybinių miškų urėdija, VĮ
Vilnius
€ 2790 – 3627
Срок: 2024.06.04
Vykdantysis direktorius
HR GUIDE, MB
Vilnius
€ 8000 – 9900
Срок: 2024.06.06
(Junior) Digital Marketing Manager
Deep Media Technologies
Vilnius
€ 1400 – 2500
Срок: 2024.06.16
Projektų vadovas (-ė) Klientų patirčių valdymas
Šiaulių bankas, AB
Vilnius
€ 2360 – 3530
Срок: 2024.06.07
Projektų administratorius (-ė) Filologijos fakultete
Vilniaus universitetas
Vilnius
€ 1800 – 1950
Срок: 2024.06.12