495
Titan LT, MB
Korpusinių baldų surinkėjas/montuotojas (-a)

Darbo pobūdis:

Nestandartinių korpusinių baldų surinkimas ir montavimas.
Darbas gamybinėse patalpose ir montavimuose Klaipėdos apsk.

Reikalavimai darbuotojui:

Patirtis baldų gamybos, montavimo srityje mažiausiai 1 metai.
Mokėjimas skaityti brėžinius.

Įmonė siūlo

Laisvus savaitgalius ir šventines dienas.
I - V 8:00 - 17:00
Galimybę užsidirbti daugiau.
Galimybę užimti vadovaujančias pareigas.
Visus darbui reikalingus įrankius.
Gerą vadovą /kolegą :)
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 1800 - 3000

Дополнительная информация: Siūlome, atlyginimą su priedais priklausančiais nuo darbo rezultatų; Darbo užmokestis derinamas individualiai su kiekvienu kandidatu, priklausomai nuo gebėjimų ir darbo rezultatų.

Место работы

    Klaipėda, Klaipėdos apskritis, Литва

Тип работы

  • Полный рабочий день

Языки

  •  Литовский
Контактное лицо
Vilma -
+37064557864
Esame jauna įmonė, gaminanti korpusinius baldus, turinti įdėjų, siekių ir planų plėstis. Ir ieškome naujų komandos narių.

Вебсайт компанииhttps://www.facebook.com/titanobaldai

Похожие объявления о вакансиях

Orlaivių komponentų technikas (-ė)
FL Technics
Vilnius
€ 1305
Срок: 2024.05.31
Techninės priežiūros inžinierius (-ė) • EMS
“Teltonikos” įmonių grupė
Vilnius
€ 2352 – 2352
Срок: 2024.06.02
Nekilnojamojo turto agentas (-ė) - Apmokome neturinčius patirties
OPPA agentūra
Vilnius
€ 1000 – 3000
Срок: 2024.05.30
LABORANTĖ (-AS)
Ignitis Group
Vilnius
€ 1360 – 2040
Срок: 2024.05.20
Kepėjas (-a) naktinės pamainos
RIMI LIETUVA
Vilnius
€ 1160 – 1350
Срок: 2024.05.24
Sandėlininkas (-ė)
Veesla, UAB
Vilnius
€ 1699
Срок: 2024.06.09