904
Pardavimų projektų vadovas (-ė)
Egles sanatorija UAB

Darbo pobūdis

  • Pardavimų biudžeto vykdymas;
  • Ryšių palaikymas su valstybinėmis ir privačiomis gydymo įstaigomis;
  • Dalyvavimas medicininio pobūdžio renginiuose bei konferencijose;
  • Medicininių paslaugų reprezentavimas ir pristatymas renginių metu.

Reikalavimai

  • Medicininių paslaugų pardavimų patirtis (privaloma);
  • Išlavinti derybiniai įgūdžiai;
  • Anglų kalbos mokėjimas;
  • Nuosavas automobilis;
  • Medicininis išsilavinimas (didelis privalumas).
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 2300 - 3000

Дополнительная информация: Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms

Место работы

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Литва
  • Возможность удалённой работы

Тип работы

  • Полный рабочий день

Навыки:

 Pardavimo įgūdžiai Aktyvūs pardavimai Medicininių paslaugų pardavimo patirtis

Языки

  •  Английский
Контактное лицо
Milena Kaminskė
+37061347059
"Eglės sanatorija" - tai dviejuose Lietuvos kurortuose ir sostinėje Birštone, Druskininkuose ir Vilniuje įsikūrusi, ilgametes gydymo ir reabilitacijos tradicijas puoselėjanti įstaiga. Šimtmečius kurortus garsinę natūralūs veiksniai (mineralinis vanduo ir gydomasis purvas) Eglės sanatorijoje derinami su šiuolaikinėmis technologijomis, inovatyvia medicinine įranga. Tai sukuria puikias galimybes visapusiškai gydyti įvairius susirgimus bei stiprinti žmogaus organizmą.Eglės sanatorijos stiprybė natūralumu paremta gydymo metodika, daugiau kaip penkiasdešimties metų patirtis, moderni medicininė įranga ir puikūs čia dirbantys specialistai.Šiuo metu mūsų komandoje dirba virš 850 darbuotojų.

Вебсайт компанииhttps://sanatorija.lt/

Похожие объявления о вакансиях

Sales Specialists (Kaunas or Vilnius)
CV-Online Recruitment
Vilnius
€ 2000 – 2500
Срок: 2024.06.03
Strategijos departamento vadovas (-ė)
EPSO-G įmonių grupė
Vilnius
€ 6500 – 8500
Срок: 2024.05.26
Verslo klientų projektų vadybininkas(-ė)
Felit, UAB
Kaunas
€ 1850
Срок: 2024.06.08
Finlandia Marketing Manager
Coca-Cola HBC Lietuva, UAB
Vilnius
€ 4700 – 4900
Срок: 2024.05.29
Kainodaros grupės vadovas (-ė)
Lietuvos geležinkeliai, AB
Vilnius