2374
Kauno regiono atliekų tvarkymo centras, VšĮ
Atliekų priėmimo aikštelės operatorius (-ė)

Darbo pobūdis

  • Organizuoti atliekų priėmimą iš gyventojų.
  • Vesti atliekų apskaitą programoje.
  • Vykdyti aikštelės įrangos techninio stovio priežiūrą.
  • Palaikyti tvarką ir švarą aikštelėje.
  • Darbas: II-V (10.00 val.-19.00 val.) ir VI (9.00 val.-16.00 val.)

Reikalavimai darbuotojui

  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai.
  • Sąžiningumas.
  • Darbštumas ir atsakingas požiūris į darbą.
  • Panaši darbo patirtis būtų privalumas.

Įmonė siūlo

  • Visos darbui reikalingos priemonės.
  • Visos socialinės garantijos ir laiku mokamą atlyginimą.
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 1000

Дополнительная информация: Atlyginimas didės po bandomojo laikotarpio.

Место работы

    Kaunas, Kauno apskritis, Литва

Тип работы

  • Полный рабочий день

Языки

  •  Литовский
Контактное лицо
Vygantas M.
+370 646 25441
VšĮ Kauno regiono atliekų tvarkymo centras (Kauno RATC) tai Kauno apskrities savivaldybių (Kauno miesto, Kauno rajono, Kaišiadorių, Jonavos, Kėdainių, Raseinių) ir UAB Kauno švara, bendra įmonė, įkurta 2005 m. Kauno RATC pagrindinė funkcija eksploatuoti regioninę atliekų tvarkymo sistemą, apimančią atliekų surinkimą, apdorojimą, perdirbimą ir šalinimą visoje savivaldybių administruojamoje teritorijoje.

Вебсайт компанииhttp://www.kaunoratc.lt

Похожие объявления о вакансиях

Nekilnojamojo turto agentas (-ė) - Apmokome neturinčius patirties
OPPA agentūra
Vilnius
€ 1000 – 3000
Срок: 2024.05.30
LABORANTĖ (-AS)
Ignitis Group
Vilnius
€ 1360 – 2040
Срок: 2024.05.20
Kepėjas (-a) naktinės pamainos
RIMI LIETUVA
Vilnius
€ 1160 – 1350
Срок: 2024.05.24
Pagalbinis darbuotojas (-a) (krovos darbai), Dariaus ir Girėno g. 149, Vilnius
Iki Lietuva, UAB
Vilnius
€ 940 – 940
Срок: 2024.06.10
Orlaivių komponentų technikas (-ė)
FL Technics
Vilnius
€ 1305
Срок: 2024.05.31
Gamybos technologas (-ė)
DS Smith Packaging Lithuania, UAB
Vilnius
€ 2200 – 2500
Срок: 2024.05.22