2778
Humana LT, UAB
Elektroninės parduotuvės ir techninės infrastruktūros specialistas/specialistė (0,5 etato)

Šiuo metu UAB Humana LT internetinei parduotuvei think2.eu ieško elektroninės parduotuvės ir techninės infrastruktūros specialisto/specialistės (0,5 etato, terminuota darbo sutartis motinystės/tėvystės atostogų laikotarpiu).

Darbo pobūdis:

  • El. parduotuvės priežiūra (PrestaShop, bendradarbiaujant su priežiūros įmone);
  • Esamų sprendimų vystymas ir naujų sprendimų kūrimas;
  • Diegimo darbų organizavimas, testavimas (bendradarbiaujant su priežiūros įmone);
  • Komunikacija su išoriniais tiekėjais;
  • El. parduotuvės duomenų analizavimas, ataskaitų ruošimas;
  • Padalinio IT biudžeto planavimas ir sudarymas;
  • Kitų vadovo pavestų užduočių vykdymas.

Reikalavimai:

  • Aukštesnysis ar aukštasis išsilavinimas IT srityje (privalumas);
  • Ne mažesnė nei 3 metų darbo patirtis IT srityje;
  • HTML, JAVA Script, CSS išmanymas (privalumas);
  • Darbo įgūdžiai dirbant su PrestaShop (privalumas);
  • SEO išmanymas (Google Analytics);
  • Mokėjimas dirbti su buhalterine apskaitos programa - MS Dynamics 365 Business Central, Power BI (privalumas);
  • Gebėjimai naudotis standartinėmis programomis MS Excel, Word;
  • Analitinis, loginis mąstymas, greita orientacija;
  • Geros anglų kalbos žinios.

Mes siūlome:

  • Progą tiesiogiai prisidėti prie el. parduotuvės vystymo ir kūrimo;
  • Atsakingą ir įdomų darbą tarptautinėje aplinkoje;
  • Atlyginimą iki 1500 eurų per mėnesį (neatskaičius mokesčių) už pusę etato, su galimybe ateityje dirbti pilną darbo dieną;
  • Nuotolinį darbą;
  • Nuolaidas el. parduotuvės produkcijai.

Jeigu susidomėjote siūlomomis pareigomis ir atitinkate keliamus reikalavimus, savo gyvenimo aprašymą bei motyvacinį laišką siųsti, nurodydami pareigų pavadinimą.
Брутто-зарплата в месяцБрутто/мес.  € 1500

Место работы

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Литва
  • Возможность удалённой работы

Тип работы

  • Неполное рабочее время

Языки

  •  Английский
Контактное лицо
HR .
Think2 didžiuojasi būdama viena iš "Humana LT" tinklo vintažnių drabužių parduotuvių, skatinančios tvarią madą per žiedinės ekonomikos modelį, kuris perdirba ir kuria sąmoningą žmonių bendruomenę, turinčią skirtingus skonius, bet tą pačią viziją.
Mūsų pirmosios Think2 fizinės parduotuvės buvo atidarytos Belgijoje 2007 m., o vėliau daugiau parduotuvių durų buvo atverta ir Vokietijoje. Dabar mes plečiamės kaip internetinė parduotuvė. Mes esame čia, kad atneštume unikalią patirtį, taip pat lengvesnę ir greitesnę prieigą įsigyti vintažinių prekių internetu.

Вебсайт компанииhttps://lt.think2.eu/

Похожие объявления о вакансиях

Full-stack Developer
Baltic Amadeus, UAB
Vilnius
€ 2500
Срок: 2024.06.12
IT inžinierius (HELP DESK konsultantas)
EPS LT, UAB
Vilnius
€ 1391 – 1800
Срок: 2024.05.23
Jaunesnysis procesų analitikas (-ė) (Junior business analyst)
IO projects, UAB
Vilnius
€ 1800 – 2300
Срок: 2024.06.02
Head of Marketing
Vilnius
€ 4500
Programuotojas/Web App Developer - Front end
ALBARS, UAB
Vilnius
€ 2640 – 3640
Срок: 2024.05.22
Junior Application Support Specialist
Nasdaq Vilnius Services, UAB
Vilnius
€ 2700 – 3400