900
Starkodas, UAB
Projektų vadovas

Sveiki, talentingieji projektų valdymo specialistai!
Kviečiame prisijungti prie mūsų energingos ir sparčiai augančios informacinių technologijų sprendimų specialistų komandos. Ieškome naujo nario, kuris galėtų rūpintis vadovavimu programinės įrangos kūrimo projektams ir siūlome Jums perspektyvios ilgalaikės karjeros galimybes.
Užtikrinsime Jums patogią darbo aplinką, suteiksime visas darbui reikalingas priemones ir mokymus, suteiksime sprendimų laisvę, pasitikėsime ir gerbsime.

Darbo pobūdis

Klientų poreikių analizės atlikimas
Projektų apimčių, laiko grafiko ir biudžeto įvertinimas
Projektų reikalavimų rengimas (įskaitant technines specifikacijas)
Projekto komandos narių vertinimas, kompetencijų kėlimas, naujų atsirinkimas, atsisveikinimas
Projekto komandos narių darbo organizavimas ir efektyvaus jų darbo laiko paskirstymo užtikrinimas
Veiklos rizikų identifikavimas ir valdymas
Projektų dokumentacijos rengimas
Projektų veiklų analizė, ataskaitų rengimas ir pristatymas
Sprendimų paieška projektų valdymo optimizavimui

Reikalavimai darbuotojui

Patirtis programinės įrangos kūrimo projektų valdymo srityje
Projektų valdymo metodikų ir priemonių išmanymas
Informacinių sistemų technologijų ir kūrimo procesų išmanymas
Techninės programinės įrangos kūrimo žinios
Puikios lietuvių kalbos žinios raštu, žodžiu
Geros anglų kalbos žinios raštu, žodžiu
Dėmesys detalėms, loginis ir analitinis mąstymas
Atsakingumas, orientacija į rezultatą
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2500 - 4000

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Ukmergės g. 126

Laikas

  • Visa darbo diena
  • Lankstus grafikas
+37062100230
Esame Starkodas dinamiška ir ambicinga įmonė. Mūsų komandą sudaro patyrę informacinių technologijų ir telekomunikacijų sričių projektų valdymo bei šių sričių techninių sprendimų įgyvendinimo specialistai.
Veikiame informacinių technologijų ir telekomunikacijų rinkoje. Mūsų pagrindinės veiklos sritys yra programinės įrangos kūrimo ir priežiūros paslaugos, konsultacijos informacinių technologijų klausimais ir investicijų projektų rengimas, telekomunikacijų sprendimai ir jų techninė priežiūra.

Įmonės tinklalapishttp://www.starkodas.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

IT SYSTEM ANALYST
Alliance for Recruitment
Vilnius
€ 3000 – 5000
Galioja iki: 2024.06.09
IT analitikas (-ė)
Šiaulių bankas, AB
Vilnius
€ 2800 – 3810
Galioja iki: 2024.06.11
Projektų vadovas (-ė)
People Link, UAB
Vilnius
€ 4400 – 5000
Galioja iki: 2024.06.07
Vykdantysis direktorius
HR GUIDE, MB
Vilnius
€ 8000 – 9900
Galioja iki: 2024.06.06
Sales Manager Jaguar and Land Rover Baltics
Inchcape Lietuva
Vilnius