1496
Pardavimų vadybininkas
Grand SPA Lietuva, UAB

Darbo aprašymas:

  • Santykių palaikymas ir vystymas su esamais verslo, turizmo agentūrų, tiesioginiais klientais parduodant poilsio ir sveikatinimo, gydymo ir kt. komplekse teikiamas paslaugas;
  • Aktyvūs įmonės paslaugų pardavimai telefonu;
  • Susitikimų su potencialiais klientais organizavimas ir vedimas;
  • Komercinių pasiūlymų ruošimas ir pateikimas;
  • Derybų vedimas ir sutarčių rengimas;
  • Rinkos analizė, pardavimo strategijos įgyvendinimas bei naujų pardavimo galimybių paieška.

Reikalavimai:

  • Turite patirties B2B pardavimų srityje (apgyvendinimo, sveikatinimo, svetingumo srityje);
  • Esate komunikabili, aktyvi, žingeidi, pozityviai mąstanti, gebanti dirbti komandoje, mėgstanti iššūkius ir orientuota į tikslą asmenybė;
  • Pasižymite puikiais bendravimo, derybiniais, laiko planavimo įgūdžius;
  • Turite puikias lietuvių ir anglų kalbos žinias tiek žodžiu, tiek raštu (rusų kalba būtų didelis privalumas);
  • Turite gerus darbo kompiuteriu įgūdžius (MS Office);
  • Privalumas darbo patirtis su New Hotel ir New SPA rezervacinėmis sistemomis;

Įmonė siūlo:

  • Įdomų ir dinamišką darbą profesionalioje, pozityvioje komandoje, kur visada vertinamos Tavo idėjos ir pasiūlymai;
  • Galimybę augti kaip specialistui greitai besikeičiančioje aplinkoje;
  • Neribotus apsilankymus treniruoklių salėje;
  • Apsilankymą baseino ir pirčių komplekse kartą per mėnesį su šeimos nariais;
  • Galimybę su 20-40 proc. nuolaida naudotis bendrovės teikiamomis paslaugomis gydykloje, SPA namuose, odontologijos klinikoje, restorane;
  • Viešnagę su vaikais Šeimos pramogų parke;
  • Privilegijas ir dovanas darbuotojams įvairių švenčių proga;
  • Paramą nutikus nelaimėms;
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1680 - 2000

Papildoma informacija: Taikoma premijavimo sistema

Vietovė

    Druskininkai, Alytaus apskritis, Lietuva
    V. Kudirkos g. 45

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 B2B Aktyvūs pardavimai MS office

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
  •  Rusų
Kontaktinis asmuo
Daiva Dubosaitė-Butkė
+37060542662
UAB Grand SPA Lietuva didžiausias sveikatingumo ir poilsio kompleksas Druskininkuose subūręs profesionalų kolektyvą, mėgstantį savo darbą ir nuolat siekiantį tobulėti. Po vienu stogu teikiamas platus paslaugų spektras: apgyvendinimas jaukiuose keturių ir trijų žvaigždučių viešbučiuose Lietuva, Druskininkai ir Dzūkija; grožio ir poilsio programos; šiuolaikiška gydykla profilaktinio gydymo ir reabilitacijos programos; SPA programos bei pramogos vandens ir pirčių komplekse; diagnostikos ir odontologijos klinika; 3 restoranai, kavinės ir Lobby baras; konferencijų centras.

Įmonės tinklalapishttp://www.grandspa.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Sales Specialists (Kaunas or Vilnius)
CV-Online Recruitment
Vilnius
€ 2000 – 2500
Galioja iki: 2024.06.03
Verslo klientų projektų vadybininkas(-ė)
Felit, UAB
Kaunas
€ 1850
Galioja iki: 2024.06.08
Finlandia Marketing Manager
Coca-Cola HBC Lietuva, UAB
Vilnius
€ 4700 – 4900
Galioja iki: 2024.05.29
Kainodaros grupės vadovas (-ė)
Lietuvos geležinkeliai, AB
Vilnius
€ 2880 – 4320
Customer Service Representative 2 (Croatian Speaker)
DexCom Lithuania, UAB
Vilnius
€ 1643 – 1933