320
Yukon Advanced Optics Worldwide, UAB
LEAN koordinatorius

Yukon Advanced Optics Worldwide - pasaulinė įmonė, pirmaujanti JAV ir Vakarų Europos termovizinių optinių stebėjimo prietaisų rinkoje. Mes kuriame ir gaminame PULSAR bei YUKON termovizinius ir naktinio matymo prietaisus aktyviam laisvalaikiui, saugumui ir jūrų pramonei bei vystome jų programinę įrangą.

Prisijungęs prie mūsų komandos, tu:
  • Dirbsi tarptautinėje, naujausias rinkos tendencijas kuriančioje įmonėje - mes esame civilinių termovizijos prietaisų rinkos lyderis pasaulyje. Mes didžiuojamės savo ilgamete patirtimi JAV, Europos, Azijos ir Australijos rinkose.
  • Prisijungsi prie kompanijos, kurioje lanksčios darbo sąlygos, draugiškas kolektyvas ir žmonių įvertinimas yra svarbiausi bendrovės prioritetai.

Mes nuolat augame, tad ieškome komandos papildymo savo būstinei Vilniuje:

LEAN koordinatorius (-ė)

Darbo pobūdis:

  • Priimti strateginius sprendimus dėl LEAN metodų įgyvendinimo, siekiant užtikrinti optimalų išteklių naudojimą ir veiksmingą procesų valdymą.
  • LEAN sistemos diegimo ir LEAN valdymo procesų koordinavimas visose įmonės įmonėse pagal užsibrėžtus tikslus ir efektyvumo stebėsena.
  • LEAN principų taikymas kuriant naujus gamybos procesus.
  • Įmonės procesų analizė ir tobulinimas vadovaujantis LEAN metodais.
  • Personalo įtraukimas į procesų tobulinimą, jo mokymas dirbti pagal naujus principus, indėlis į kokybės sistemos tobulinimą.

Reikalavimai:

  •  Aukštasis išsilavinimas (pageidautina gamybos vadybos, kokybės vadybos ar panašiose srityse).
  • Sėkminga LEAN projektų koordinavimo arba vadovavimo jiems patirtis (pageidautina gamybos įmonėse).
Papildoma kvalifikacija:
  • Gilios LEAN metodikos žinios, praktinis taikymas organizacijoje.
  • Gebėjimas mokyti kitus, komandinio darbo įgūdžiai.
  • Puikūs projektų valdymo, problemų sprendimo įgūdžiai.
  • Kalbų mokėjimas: Rusų arba anglų kalba, B1 lygis (raštu, žodžiu).

Mes siūlome:

  • Darbo užmokestį nuo 3520 iki 3850 Eur bruto per mėnesį.
  • Patogų darbo laiką ir sąlygas (biure ir/arba nuotoliu) nuo 8:30 iki 17:15.
  • Lanksčią darbo dienos pradžią ir pabaigą pagal suderintą grafiką.
  • Metinė premija, mokama pagal asmeninius metinius tikslus, pasibaigus darbo metams.
  • Kompensaciją už mokymus ir galimybę įgyti naujausių žinių, kad padidintumėte savo įgūdžius ir kompetenciją.
  • Dalyvavimas įvairiuose įmonės organizuojamuose vidaus projektuose, socialinėse-kultūrinėse programose ir pramoginiuose renginiuose.

Siųskite savo CV iki 2024 m. birželio 01 d. Dėl tolimesnės atrankos eigos informuosime tik atrinktus kandidatus.

FB: facebook.com/PulsarVision
IG: instagram.com/pulsar.vision
YT: youtube.com/pulsarvision
WEB: yukongroup.eu
IN: linkedin.com/company/yukon-advanced-optics-worldwide-pulsar
Monthly gross salaryGross/mo  € 3520 - 3850

Location

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lithuania

Time of work

  • Full-time
Contact person
Geogrij Nikonorov
Yukon Advanced Optics Worldwide - tarptautinė įmonė, pirmaujanti elektroninių optinių stebėjimo prietaisų rinkoje, gaminanti pasaulyje pripažintus PULSAR bei YUKON termovizorinius ir naktinio matymo prietaisus profesionaliam naudojimui ir laisvalaikiui.

Įmonėje kuriami, projektuojami ir gaminami prietaisai yra aukštai vertinami visame pasaulyje. Kuriant sudėtingus IoT prietaisus naudojamos pažangiausios technologijos, inžineriniai sprendimai ir kuriama programinė įranga skirta vaizdų apdorojimui bei dirbtiniam intelektui.

Company websitehttps://yukongroup.eu/

Similar job ads:

Orlaivio aptarnavimo skyriaus vadovas (-ė)
Baltic Ground Services
Vilnius
€ 2800
Deadline: 2024.06.06
LABORANTĖ (-AS)
Ignitis Group
Vilnius
€ 1360 – 2040
Deadline: 2024.05.20
Kepėjas (-a) naktinės pamainos
RIMI LIETUVA
Vilnius
€ 1160 – 1350
Deadline: 2024.05.24
Produkto vadovas (-ė)
Lietuvos paštas, AB
Vilnius
€ 2800 – 3300
Deadline: 2024.06.09
Pagalbinis darbuotojas (-a) (krovos darbai), Dariaus ir Girėno g. 149, Vilnius
Iki Lietuva, UAB
Vilnius
€ 940 – 940
Deadline: 2024.06.10
Strateginio planavimo ir veiklos efektyvumo skyriaus vadovė (-as)
Regitra, VĮ
Vilnius
€ 3500 – 4400